pornovideoshub.com

Becejski mozaik

Aktuelno

Bm teleks od 12. maja 2017.

wo kannann am besten binär traden opzione binaria yahoo Fudbal

binary option fsa Vojvođanska liga sever

forex kreditupplysning 24. kolo:
Polet – Bečej 1918 1:2
Srbobran – OFK Vrbas 5:1
Bačka – Tavankut 1:1
Mladost APA – Tisa 1:2
Sloga – Radnički 2:0
Mladost – Subotica 5:2
Zadrugar – Tekstilac 1:2
Potisje – Budućnost 0:3

binary options trading no deposit bonus  

segnali per opzione binaria 25. kolo:
OFK Vrbas – Bečej 1918 0:3
Potisje – Polet 0:0
Budućnost – Zadrugar 4:0
Tekstilac – Mladost 4:1
Subotica – Sloga 1:5
Radnički – Mladost APA 3:0
Tisa – Bačka 2:4
Tavankut – Srbobran 1:2

signal forex gratis 2013 26. kolo (13/14.5. 16.30 č):
Subota:
Bečej 1918 – Tavankut
Polet – OFK Vrbas
Srbobran – Tisa
Mladost APA – Subotica
Sloga – Tekstilac
Nedelja:
Bačka – Radnički
Mladost – Budućnost
Zadrugar – Potisje

Tadalafil Oral Strip 27. kolo ( 17.5. 16.30 č):
Sreda:
Tisa – Bečej 1918
Zadrugar – Polet
Potisje – Mladost
Budućnost – Sloga
Tekstilac – Mladost APA
Subotica – Bačka
Radnički – Srbobran
Tavankut – OFK Vrbas

buy Requip online with a debit card 28. kolo (20/21.5. 16.30 č):
Bečej 1918 – Radnički
Polet – Tavankut
OFK Vrbas – Tisa
Srbobran – Subotica
Bačka – Tekstilac
Mladost APA – Budućnost
Sloga – Potisje
Mladost – Zadrugar

الخيارات الثنائية مجانا عرض في الوقت الحقيقي MFL Bačka Topola – Mali Iđoš – Vrbas – Bečej – Srbobran

13. kolo:
Vojvodina – Tomislavci 5:1
Jedinstvo – Mladost 2:2
Mladost radost – Iskra 0:3
Sloboda – Budućnost 0:0
Obilić – Pobeda 2:0

14. kolo:
Mladost – Vojvodina 1:2
Iskra – Jedinstvo 6:1
Tomislavci – Obilić 4:0
Pobeda – Sloboda 1:1
Budućnost – Mladost radost 2:1

15. kolo (14.5. 16.30 č):
Vojvodina – Jedinstvo
Obilić – Mladost
Budućnost – Iskra
Mladost radost – Pobeda
Sloboda – Tomislavci

16. kolo (21.5. 16.30 č):
Jedinstvo – Obilić
Mladost – Sloboda
Iskra – Vojvodina
Tomislavci – Mladost radost
Pobeda – Budućnost

http://gsc-research.de/gsc/nachrichten/detailansicht/index.html?tx_mfcgsc_unternehmen[uid]=410 binäre optionen nebenverdienst Stoni tenis

I liga Srbije (ž)

18. kolo:
Vojvodina BG – Čoka 2:4
NS 2011 – Josip Kolumbo 3:4
Đurđev grad – Požega 3:4
Vojvodina NS – Zmajevo 4:2

Plasman u Super ligu Srbije obezbedile su ekipe STK Vojvodina 2011 iz Novog Sada i STK NS 2011 iz Novog Sada. Sledeće sezone u nižem rangu takmičenje nastavljaju ekipe STK Stoni iz Niša i STK Đurđev grad iz Smedereva. Ekipa Vojvodine iz Bačkog Gradišta je prvenstvo okončalo na 5. mestu.

II liga Srbije (ž)

18. kolo:
Bečej – Temerin 1:4

Stonoteniserke Bečeja su okončale prvenstvenu trku na 8. mestu sa 6 osvojenih bodova koliko ima i pretposlednja ekipa Dože iz Skorenovca dok su poslednje stonoteniserke Bačke iz Bačkog Brestovca sa 4 boda. Prva je ekipa Čelareva sa 34 boda, a četiri manje ima ekipa Flip iz Novog Sada na drugom mestu.

TOP 12

Na TOP 12 turniru juniora Srbije održanim 6. i 7. maja Radmila Tominjak i Reka Bezeg, inače kadetkinje, odlično su odigrale u starijem uzrastu turnir dvanaest najboljih juniorki po sistemu svako sa svakim.

Plasman juniorki:

1. Sabina Šurjan 10:1 (Novi Sad)
2. Izabela Lupulesku 10:1 (Obilić Aleva – Novi Kneževac)
3. Tijana Jokić 8:3 (Vršac)
4. Radmila Tominjak 7:4 (Vojvodina – Bačko Gradište)
5. Anđela Menger 7:4 (Millenium – Vršac)
6. Reka Bezeg 6:5 (Bečej)
7. Dragana Vignjević 6:5 (Obilić Aleva – Novi Kneževac)
8. Nikolet Oros 4:7 (Temerin)
9. Marija Stajić 3:8 (Crvena zvezda – Beograd)
10. Laura Kožokar 3:8 (Rapid – Nikolinci)
11. Tamara Hinić 1:10 (Novi Sad)
12. Sofija Šćepanović 1:10 (Crvena zvezda – Beograd)

Rate this item
(0 votes)
back to top