musicloverparadise.com

Becejski mozaik

Aktuelno

BM teleks od 20. aprila 2018.

Fudbal

MFL Bačka Topola – Mali Iđoš – Vrbas – Bečej –
Srbobran

13. kolo:
Mladost – Jedinstvo 0:0
Mladost radost – Vojvodina 0:2
Sloboda – Obilić 0:3
Pobeda – Krivaja 0:0
Tomislavci – Budućnost 0:0
Slobodna je ekipa Eđšeg iz Malog Iđoša.

14. kolo:
Vojvodina – Pobeda 11:0
Jedinstvo – Eđšeg 0:1
Sloboda – Mladost 3:1
Budućnost – Mladost radost 1:0
Krivaja – Obilić 1:0
Slobodna je ekipa Tomislavci.

15. kolo (21/22.4. 16 č):
Obilić – Vojvodina
Mladost – Krivaja
Sloboda – Eđšeg
Pobeda – Budućnost
Mladost radost – Tomislavci
U ovom kolu slobodna je ekipa Jedinstva iz Bačkog Petrovog Sela.

16. kolo (28/29.4. 16.30 č):
Vojvodina – Mladost
Sloboda – Jedinstvo
Tomislavci – Pobeda
Budućnost – Obilić
Krivaja – Eđšeg
Sloboda je ekipa Mladost radost iz Srbobrana.

Srpska liga, grupa Vojvodina

19. kolo:
Bečej 1918 – Železničar 2:0
Borac – Bratstvo 1946 0:0
Mladost – Radnički (NP) 0:2
C. zvezda – Radnički (Š) 2:0
Dinamo 1945 – Dunav 2:0
Odžaci – Radnički (SM) 0:0
Cement – Bačka 1901 1:2
Omladinac – Radnički (Zr) 3:1

20. kolo:
Radnički SM – Bečej 1918 2:2
Bratstvo 1946 – Omladinac 1:0
Radnički (Zr) – Cement 4:0
Bačka 1901 – Odžaci 3:2
Radnički (Š) – Mladost 0:1
Železničar – Dinamo 1945 2:0
Dunav – Crvena zvezda 3:1
Radnički (NP) – Borac 3:0

21. kolo:
Bečej 1918 – Bačka 1901 1:3
Radnički (NP) – Brat. 1946 1:0
Borac – Radnički (Š) 5:0
Mladost – Dunav 1:2
Crvena zvezda – Železničar 2:1
Dinamo 1945 – Rad. (SM) 1:2
Odžaci – Radnički (Zr) 1:2
Cement – Omladinac 3:0

22. kolo (21/22.4. 16 č):
Radnički (Zr) – Bečej 1918
Bratstvo 1946 – Cement
Omladinac – Odžaci
Bačka 1901 – Dinamo 1945
Radnički (SM) – Crvena zvezda
Železničar – Mladost
Dunav – Borac
Radnički (Š) – Radnički (NP)

23. kolo (25.4. 16 č):
Bečej 1918 – Omladinac
Radnički (Š) – Bratstvo 1946
Radnički (NP) – Dunav
Borac – Železničar
Mladost – Radnički (SM)
Crvena zvezda – Bačka 1901
Dinamo 1945 – Radnički (Zr)
Odžaci – Cement

24. kolo (28/29.4. 16.30 č):
Cement – Bečej 1918
Bratstvo 1946 – Odžaci
Omladinac – Dinamo 1945
Radnički (Zr) – Crvena zvezda
Bačka 1901 – Mladost
Radnički (SM) – Borac
Železničar – Radnički (NP)
Dunav – Radnički (Š)

Košarka

Druga MRL, sever (m)

24. kolo:
Tisa – Kadet 83:80
Petrovgrad – Crvenka 117:53
Sloboda – Spartak OKK 80:63
Sivac – Velika Kikinda 94:101
Karađorđevo – Bagljaš 78:63
Budućnost – Star 54:85
Vojvodina – Joker 83:81

25. kolo:
Velika Kikinda – Tisa 82:76
Vojvodina – Petrovgrad 43:81
Joker – Budućnost 84:72
Star – Karađorđevo 83:51
Bagljaš – Sivac 86:84
Kadet – Sloboda 52:66
Spartak OKK – Crvenka 101:59

26. kolo (20/21.4):
Tisa – Bagljaš (nedelja, 20.30 č)
Petrovgrad – Spartak OKK
Crvenka – Kadet
Sloboda – Velika Kikinda
Sivac – Star
Budućnost – Vojvodina
Karađorđevo – Joker

STONI TENIS

Zlato za Reku

Reka Bezeg, članica STK Vojvodina iz Bačkog Gradišta, osvojila je zlatnu medalju u kadetskoj konkurenciji na „Opatija milenij open 2018“ koji je održan od 4. do 8. aprila u Opatiji u Hrvatskoj, dok je u kategoriji juniorki zauzela treće mesto.

Odbojka

I b liga Srbije (m)

22. kolo:
MOK Bečej – Timok 1:3
Novi Sad – FAP Livnica 3:0
Loznica – Borac 3:0
Užice – Dubočica 0:3
Toplički vitezovi – Bavanište 3:1
Banat – Srem iton 3:1

I vojvođanska liga, grupa istok (ž)

16. kolo:
Mladost – ŽOK Bečej 2:3 (25:23, 15:25, 25:15, 20:25, 10:15)
Proleter – NS Volej tim 1:3
Slavija – Grbić 3:0
Bagljaš 023 – Novi Sad II 3:0
Slobodna je ekipa Merkur iz Bačke Palanke.

17. kolo:
NS Volej tim – Merkur 3:1
Bagljaš 023 – Mladost  3:0
Novi Sad II – Slavija 0:3
Grbić – Proleter 3:0
Slobodna je ekipa Bečeja.

18. kolo:
ŽOK Bečej – NS Volej tim
Merkur – Grbić
Proleter – Novi Sad II
Slavija – Bagljaš 023
Slobodna je ekipa Mladost iz Bačkog Petrovca.

I vojvođanska liga, grupa sever (ž)

14. kolo:
Libero – Hajduk 3:2 (17:25, 25:20, 23:25, 25:15, 15:8)
Apatin – Goks in Phibrows 3:0
CVS El. technoland – Vrbas 3:0
Soko – Spartak II 0:3

Rukomet

Treća liga Srem – Južna Bačka

8. kolo:
Jeinstvo (BPS) – Hajduk 24:33
Ruma – Vojka 23:26
Radnički – Beočin 44:24
Slobodna je ekipa Inđija II

9. kolo:
Vojka - Jedinstvo (BPS)
Beočin – Ruma
Hajduk – Inđija II
Slobodna je ekipa Radničkog iz Novog Sada

Džudo

„Pljevlja open 2018”

Na međunarodnom džudo kupu „Pljevlja open 2018“ održanom 14. aprila uz učešće 185 takmičara iz 27 klubova i 5 država Leon Benkovič (66 kg), član bečejske Mladosti i osvojio je zlatnu medalju, a Miroslavu Stojanoviću (42 kg) pripalo je bronzano odličje u konkurenciji mlađih pionira.

Memorijal „Vladan Petrović“

Na 24. međunarodnom Memorijalu „Vladan Petrović“ održanom u Beogradu 15. aprila uz učešće 410 takmičara iz 46 klubova iz šest država u konkurenciji mlađih pionirki Anđela Prodanov  (+56 kg) osvojila je srebrnu medalju, a Una Ivanišević (52 kg) bronzu.


 

Rate this item
(0 votes)
back to top