musicloverparadise.com

Becejski mozaik

Aktuelno

BM teleks od 9. februara 2018.

http://azortin.pl/?rtysa=opcje-binarne-wyniki&f66=54 click here Fudbal

Kontrolne utakmice

Fudbaleri Bečeja su u prvoj proveri u okviru priprema poraženi od Čukaričkog sa 2:0, zatim su pobedili Janošhalmu iz Mađarske sa 4:1 i omladince Brodarca sa 2:1, dok su sa Proleterom iz Novog Sada odigrali nerešeno, 4:4. Danas se  u Bačkom Gradištu od 14 časova sastaju sa ekipom Spartaka, a sutra u Nadalju od 13 časova igraju protiv ekipe Kozare iz Banatskog Velikog Sela.

go here Vaterpolo

I b liga Srbije, grupa sever

5. kolo:
Spartak Prozivka – Bečej 7:11
Mladost – ŽAK 13:17
Valis – Dunav 4:15

6. kolo :
Žak – Bečej 12:12
Valis – Mladost 14:5
Spartak Prozivka – Dunav 5:6
7. kolo (10.2):
Dunav – Bečej
Valis – Žak
Mladost – Spartak Prozivka

http://acar.com.pl/biomedpl/205 Košarka

Druga MRL sever (m)

14. kolo:
Star – Tisa 108:67
Petrovgrad – Bud. NS 75:78
Voj. BŠ – Karađorđevo 65:91
Joker – Sivac 68:94
Bagljaš – Sloboda NS 51:88
Velika Kikinda – Crvenka 83:63
Kadet – Spartak OKK 94:83

15. kolo:
Tisa – Joker 91:92
Kadet – Petrovgrad 63:80
Spartak OKK – V. Kikinda (13.02)
Crvenka – Bagljaš 76:72
Sloboda NS – Star 76:83
Sivac – Vojvodina BŠ 104:73
Karađorđevo – Budućnost NS 69:75

16. kolo (10/11.2):
Vojvodina BŠ – Tisa
Petrovgrad – Karađorđevo
Budućnost – Sivac
Joker – Sloboda
Star – Crvenka
Bagljaš – Spartak OKK
Velika Kikinda – Kadet

17. kolo (17.2):
Tisa – Budućnost
Velika Kikinda – Petrovgrad
Kadet – Bagljaš
Spartak OKK – Star
Crvenka – Joker
Sloboda – Vojvodina BŠ
Sivac – Karađorđevo

follow link Stoni tenis

Svetosavski turnir

Na Svetosavskom turniru održanom 28. januara u Novom Sadu uz oko 200 učesnika mlađi igrači STK Vojvodina iz Bačkog Gradišta Ivana Belada i Alex Poljak  osvojili su bronzane medalje.

i need to order Orlistat 120 mg without a prescription Odbojka

I b liga Srbije (m)

13. kolo:
MOK Bečej – Bavanište 3:0
Borac – Novi Sad 1:3
FAP Livnica – Timok 0:3
Loznica – Dubočica 3:1
Užice – Srem iton 3:0
Toplički vitezovi – Banat 0:3

14. kolo:

Srem iton – MOK Bečej 3:0
Novi Sad – Toplički vitezovi 3:1
Banat – Užice 0:3
Bavanište – Loznica 2:3
Dubočica – FAP Livnica 3:0
Timok – Borac 3:2

15. kolo:
MOK Bečej – Banat
(subota, 18 č)
Timok – Novi Sad
Borac – Dubočica
FAP Livnica – Bavanište
Loznica – Srem iton
Užice – Toplički vitezovi

16. kolo (17.2):
Toplički vitezovi – MOK Bečej
Novi Sad – Užice
Banat – Loznica
Srem iton – FAP Livnica
Bavanište – Borac
Dubočica – Timok

Rate this item
(0 votes)
back to top