musicloverparadise.com

Becejski mozaik

Aktuelno

BM teleks od 10. novembar 2017.

binäre optionen risiken http://www.mylifept.com/?refriwerator=strategien-bin%C3%A4re-optionen-60-sekunden&03e=b6 strategien binäre optionen 60 sekunden Fudbal

Srpska liga, grupa Vojvodina

11. kolo:
Bečej 1918 – Bratstvo 1946 2:0
Dinamo 1945 – Odžaci 1:0
Crvena zvezda – Cement 0:1
Mladost – Omladinac 1:2
Radnički (NP) – Bačka 1901 2:0
Radnički (Š) – Radnički (SM) 1:0
Borac – Radnički (Zr) 0:2
Dunav – Železničar 0:1

12. kolo:
Bečej 1918 – Dinamo 1945 0:2
Bratstvo 1946 – Železničar 0:2
Radnički (SM) – Dunav 1:1
Bačka 1901 – Radnički (Š) 5:1
Rad. (Zr) – Radnički (NP) 2:1
Omladinac – Borac 1:1
Cement – Mladost 0:1
Odžaci – Crvena zvezda 1:0

13. kolo (11/12.11. 13 č):
Crvena zvezda – Bečej 1918
Dinamo 1945 – Bratstvo 1946
Mladost – Odžaci
Borac – Cement
Radnički (NP) – Omladinac
Radnički (Š) – Radnički (Zr)
Dunav – Bačka 1901
Železničar – Radnički (SM)

14. kolo (18.11. 13 č):
Bečej 1918 – Mladost
Bratstvo 1946 – Radnički (SM)
Bačka 1901 – Železničar
Radnički (Zr) – Dunav
Omladinac – Radnički (Š)
Cement – Radnički (NP)
Odžaci – Borac
Dinamo 1945 – Crvena zvezda

MFL Bačka Topola – Mali Iđoš – Vrbas – Bečej

8. kolo:
Vojvodina – Sloboda 7:0
Budućnost – Jedinstvo 1:1
Mladost radost – Mladost 2:1
Tomislavci – Eđšeg 3:0
Pobeda – Obilić 0:5
Slobodna je ekipa Krivaja.

9. kolo:
Mladost – Pobeda 5:0
Jedinstvo – Tomislavci 1:1
Krivaja – Vojvodina 0:4
Eđšeg – Mladost radost 2:4
Sloboda – Budućnost 0:3
Slobodna je ekipa Obilića iz Zmajeva.

10. kolo (12.11. 13.30 č):
Mladost radost – Jedinstvo
Obilić – Mladost
Budućnost – Krivaja
Tomislavci – Sloboda
Pobeda – Eđšeg
U ovom kolu slobodna je ekipa Vojvodine iz Bačkog Gradišta.

11. kolo (19.11. 13.30 č):
Vojvodina – Budućnost
Jedinstvo – Pobeda
Eđšeg – Obilić
Sloboda – Mladost radost
Krivaja – Tomislavci
Slobodna je ekipa Mladosti iz Radičevića.

http://winevault.ca/?perex=roboto-per-investimenti-opzioni-binarie roboto per investimenti opzioni binarie Odbojka

I b liga Srbije (m)

3. kolo:
MOK Bečej – Srem iton 1:3
Toplički vitezovi – Novi Sad 0:3
Užice – Banat 3:2
Loznica – Bavanište 3:1
FAP Livnica – Dubočica 0:3
SFS Borac – Timok 3:2

4. kolo:
Banat – MOK Bečej 3:1
Novi Sad – Timok 3:0
Dubočica – SFS Borac 3:1
Bavanište – FAP Livnica 3:0
Srem iton – Loznica 0:3
Toplički vitezovi – Užice 3:1

5. kolo (11.11):
MOK Bečej – Toplički vitezovi
Užice – Novi Sad
Loznica – Banat
FAP Livnica – Srem iton
SFS Borac – Bavanište
Timok – Dubočica

6. kolo (18.11):
Užice – MOK Bečej
Novi Sad – Dubočica
Bavanište – Timok
Srem iton – SFS Borac
Banat – FAP Livnica
Toplički vitezovi – Loznica

I Vojvođanska liga istok (ž)

1. kolo:
ŽOK Bečej – Grbić 3:0

2. kolo:
Novi Sad II – ŽOK Bečej 1:3

3. kolo:
ŽOK Bečej – Bagljaš 023 2:3

4. kolo (12.11):
Slavija – Bečej

I vojvođanska liga sever (ž)

1. kolo:
Libero – Vrbas 1:3

2. kolo:
Spartak II – Libero 3:0

3. kolo:
Libero – Soko 3:0

4. kolo (11/16.11):
CBS – Libero

Košarka

Druga MRL sever (m)

5. kolo:
Tisa – Karađorđevo 79:73

6. kolo:
Sivac – Tisa  101:69

7. kolo (11/12.11):
Tisa – Petrovgrad (nedelja, 19 č)

8. kolo (18.11):
Tisa – Sloboda (NS)

Rukomet

Treća liga Srem – Južna Bačka (m)

7. kolo:
Jedinstvo – Inđija 30:30

Ovom utakmicom Jedinstvo je  okončalo prvi deo prvenstva na pretposlednjem mestu sa 3 osvojena boda, a drugi deo takmičenja predviđen je u martu mesecu.

Stoni tenis

I liga Srbije (ž)

1. kolo:
Vojvodina (BG) – Požega 4:2

2. kolo:
Zmajevo – Vojvodina (BG)

3. kolo (18/19.11):
Vojvodina BG – Dobanovci (subota, 17 č)

Rate this item
(0 votes)
back to top