musicloverparadise.com

Becejski mozaik

Aktuelno

BM teleks od 10. aprila 2015.

Futsal
Prva liga Srbije

l binary options 17. kolo:
Bečej – Ekonomac 2:9
Kalča – Mungosi 6:2
Vranje – Novi Pazar 2:0
Nova Pazova – Fontana 5:3
SAS – Vintersport 6:4
Smederevo – Kopernikus 4:3

 

http://mortimer.ca/?m=20131019 18. kolo:
Kopernikus – Bečej 2:4
Mungosi – Smederevo 0:7
Ekonomac – SAS 8:2
Vintersport – Nova Pazova 8:6
Fontana – Vranje 6:5
Novi Pazar – Kalča 4:0

19. kolo (11/13.04):
Bečej – Smederevo (13.04. 19,30 č)
Novi Pazar – Mungosi
Kalča – Fontana
Vranje – Vintersport
Nova Pazova – Ekonomac
SAS – Kopernikus

opzioni binarie ad alto rendimento 20. kolo (17/20.04):
Mungosi – Bečej
Smederevo – SAS
Kopernikus – Nova Pazova
Ekonomac – Vranje
Vintersport – Kalča
Fontana – Novi Pazar

Fudbal
PFL Novi Sad

18. kolo:
Bečej 1918 – Sutjeska 4:0
Maglić – Budućnost 2:2
Stari grad – Mladost radost 1:0
Borac – Proleter 7:0
Tvrđava – Hajduk 0:1
Obilić – Mladost 0:1
Kulpin – Vojvodina 0:1
Titel – Krila Krajine 1:0

19. kolo:
Mladost – Bečej 1918 2:0
Titel – Maglić 3:0
Krila Krajine – Kulpin 2:1
Vojvodina – Obilić 0:0
Sutjeska – Tvrđava 2:1
Hajduk – Borac 1:0
Proleter – Stari grad 0:0
Mladost radost – Budućnost 2:3

20. kolo (11/12.04):
Bečej 1918 – Vojvodina (11.04. 16 č)
Maglić – Mladost radost
Budućnost – Proleter
Stari grad – Hajduk
Borac – Sutjeska
Tvrđava – Mladost
Obilić – Krila Krajine
Kulpin – Titel

21. kolo (18/19.04):
Krila Krajine – Bečej 1918
Kulpin – Maglić
Titel – Obilić
Vojvodina – Tvrđava
Mladost – Borac
Sutjeska – Stari grad
Hajduk – Budućnost
Proleter – Mladost radost

MFL Vrbas – Titel – Žabalj

12. kolo:
Jedinstvo (BPS) – Sloga 2:1
Vojvodina (BG) – Budućnost 3:2
Iskra – Mladost 6:1
Bačka – Obilić 2:0
Napredak – Jedinstvo (G) 0:1
Hajduk – Miletić 0:3

13. kolo:
Miletić – Jedinstvo (BPS) 2:0
Mladost – Obilić 3:0
Sloga – Vojvodina (BG) 1:1
Budućnost – Napredak 1:4
Hajduk – Bačka 0:7
Jedinstvo (G) – Iskra 3:0

14. kolo (11/12.04. 16 č):
Jedinstvo (BPS) – Hajduk
Vojvodina (BG) – Miletić
Bačka – Mladost
Obilić – Jedinstvo (G)
Iskra – Budućnost
Napredak – Sloga

15. kolo (18/19.04):
Jedinstvo (BPS) – Bačka
Hajduk – Vojvodina (BG)
Jedinstvo (G) – Mladost
Miletić – Napredak
Sloga – Iskra
Budućnost – Obilić

Vaterpolo

Prva liga Srbije (ž)
U poslednjoj utakmici razigravanja vaterpolistkinje Bečeja su minulog vikenda pred svojim navijačima pretrpele poraz od ekipe Partizana rezultatom 10:0, i posle završenog takmičenja Prvenstva Srbije po grupama u plej-autu se sastaju takođe sa ekipom Partizana, a drugi par su ekipe Vojvodine i Starog grada.

Prva B liga Srbije (m)

12. kolo:
Partizan II – Bečej 4:5
Taš – Dorćol 12:11
Šabac – Rasina 17:11
Slobodna ekipa Goč.
U plej-autu za učešće u I a ligi sastaju se:
Singidunum – Taš
Beograd – Šabac

Memorijalni turnir „Dejan Popov“

Na međunarodnom memorijalnom vaterpolo turniru „Dejan Popov“ održanom u Bečeju za vaterpoliste do 15 godina starosti pobedila je ekipa Radničkog iz Kragujevca, drugi su bili vaterpolisti Spartaka iz Subotice, a treći Bečeja. Za svojevremeno trofej Bečeja, a od 2013. godine pehar memorijala nekadašnjeg mladog i perspektivnog vaterpoliste Bečeja Dejana Popova, na bazenu SC „Đorđe Predin Badža“ 28. i 29. marta nadmetalo se šest ekipa od kojih, pored četiri iz Srbije, Bečej, Radnički iz Kragujevca, Spartak iz Subotice i Vojvodina iz Novog Sada dve su bile iz inostranstva – Osijek iz Hrvatske i MGFSO iz Rusije.
Za najboljeg igrača turnira proglašen je Vukašin Ganić (Radnički), najefikasniji strelac sa 17 golova bio je Žarko Vasin (Bečej), a najbolji golman Marsej Voronov (MGFSO).

Last modified on
Rate this item
(0 votes)
back to top