musicloverparadise.com

Becejski mozaik

Aktuelno

BM teleks od 14. oktobra 2011.

http://varisportsclub.com/?biud=fap-turbo-gratis&e3e=71 opcje binarne ironfx Fudbal

Prva ženska liga

7. kolo
Novi Bečej – LEMIND Lavice (Požarevac) 3:1

8. kolo (nedelja, 16. oktobar)
Napredak (Kruševac) – Novi Bečej

 

Vojvođanska liga Istok

8. kolo
Jedinstvo (Ban. Karađorđevo) – Jedinstvo (NB) 5:2
Vojvodina (NM) – Budućnost (SC) 0:3

9. kolo (15. oktobar, 15.00)
Jedinstvo (NB) – Sloboda (N. Kozarci)
Radnički (Bajmok) – Vojvodina (NM)

MFL Kikinda – Novi Bečej

6. kolo
„2. oktobar“ (Kumane) – Borac (Iđoš) 0:4
Jedinstvo (Bočar) – Napredak (Ban. Topola) 5:0

7. kolo (nedelja, 16. oktobar, 15.00)
ŽAK – Jedinstvo (Bočar)
Vojvodina (Bašaid) – „2. oktobar“ (Kumane)

http://winevault.ca/?perex=binary-option-online KOŠARKA

Prva B liga (m)

1. kolo
Jedinstvo (NB) – Šabac 87:69

2. kolo (subota, 15. oktobar)
Radnički (Obrenovac) – Jedinstvo (NB)

Priligy where can i buy in Durham North Carolina RUKOMET

Prva srpska liga – Vojvodina (m)

6. kolo
Kikinda – Jedinstvo (NB) 25:30

7. kolo (odigrano u sredu)
Jedinstvo (NB) – Vladimirovac

8. kolo
Grafičar (Bezdan) – Jedinstvo (NB)

http://dogfriendlyrental.com/beste-iphone-hülle-iphone-hüllen-iphone-hüllen-shop-wann-kommt-das-iphone-ipod-ca7-7lbst-gestalten-Chanel.html KUGLANJE

SUPER LIGA SRBIJE (ž)

3. kolo
Beograd: Pionir Banjica – Jedinstvo (Novi Bečej) 3.366:3.114
Za ekipu Jedinstva nastupili su Dučić koja je oborila 493 čunja, Jakšić (506), Jokić (522), Radosavljević (552), Ignjatović (525) i Šoljanin (516).

4. kolo (subota/nedelja, 15/16. oktobar)
Novi Bečej: Jedinstvo – Apatin
Prvo mesto u konkurenciji 10 ekipa zauzima Pionir iz Beograda sa maksimalnih šest bodova, dok su Novobečejke pete sa četiri boda.

PRVA LIGA SRBIJE – GRUPA VOJVODINA (ž)

2. kolo
Novi Sad: Alimenta – Vojvodina (Bačko Gradište) 2.812:2.909
Za Vojvodinu nastupili su Hermina Lukač koja je oborila 495 čunja, Tijana Kaćanski (510), Nina Kaćanski (452), Tijana Slavnić (433), Isidora Šibul (539) i Snežana Šibul (480).

3. kolo
Bačko Gradište: Vojvodina – Vrbas Dana
Prvo mesto zauzima Vrbas Dana sa četiri boda iz dva kola, dok su kuglašice Vojvodine treće sa dva boda.

DRUGA VOJVOĐANSKA LIGA

3. kolo
Bečej – Dunav (Novi Sad) 3.146:3.271
Za Bečej su nastupili Geza Zavarko (482 srušena čunja), Ištvan Berkeš (555), Milan Stojnić (495), Karolj Rohaček (257), Zoltan Molnar (568), Oto Ivan (521) i Zoltan Malot (268).
Junaković (Prigrevica) – Vojvodina (Bačko Gradište) 3.221:3.255
Za Vojvodinu su nastupili Milan Kaćanski (567 oborenih čunjeva), Duško Lalić (552), Ištvan Bartus (532), Stevan Jović (536), Dragan Gužvić (517) i Vukašin Erdeljan (551).

4. kolo (subota, 15. oktobar, 16.00)
Bačko Gradište: Vojvodina – Vrbas Dana
(nedelja, 16. oktobar, 16.00)
Krivaja: Sloboda – Bečej
Posle 3. kola vodi ekipa Novog Sada sa maksimalnih šest bodova. Bečej je sa četiri boda četvrti, a Vojvodina je trenutno na osmom mestu od dvanaest ekipa.

http://www.youngasianescorts.co.uk/?baletos=%D8%AA%D8%B3%D8%B9%D9%8A%D8%B1-%D8%A7%D9%84%D8%AE%D9%8A%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%AB%D9%86%D8%A7%D8%A6%D9%8A%D8%A9&5db=1f KARATE

Turnir u Čoki

NOVI BEČEJ: Na tradicionalnom međunarodnom turniru u Čoki nastupilo je 215 takmičara iz 22 kluba iz Slovenije, Mađarske i Srbije. Takmičari Jedinstva iz Novog Bečeja imali su zapažen nastup, osvojili su sedam medalja, četiri zlatne, jednu srebrnu i dve bronzane. Zlatne medalje osvojili su Srđan Sudarski u seniorskoj, Dajana Palfi i Nikolina Abazaj u konkurenciji pionirki i kata tim pionirki u sastavu Dajana Palfi, Nikolina i Marina Abazaj.
U pojedinačnoj konkurenciji srebrnu medalju osvojila je Marina Abazaj, a bronzane sestre Nina i Teodora Radić.
S. Davidović

Rate this item
(0 votes)
back to top