ODBOJKA

DRUGA VOJVOĐANSKA LIGA

8. kolo
Bečej: Bečej – Grbić (Temerin) 2:3
Nakon jesenjeg dela sezone Bečejke zauzimaju u konkurenciji šest ekipa treće mesto na tabeli uz skor od četiri pobede i četiri poraza.

STONI TENIS

Edina Benke u finalu

U Nišu je 11. decembra održan „Medijana kup“, otvoreno prvenstvo Srbije za mlađe kadete, kadete i juniore. Na turniru je učestvovalo 303 takmičara iz Bugarske, Makedonije i Srbije. U kategoriji mlađih kadetkinja Edina Benke se plasirala u finale, gde je poražena od Dragane Vignjević iz Novog Kneževca. Sabina Šurjan je osvojila treće mesto.

KUGLANJE

DRUGA VOJVOĐANSKA LIGA (m)

11. kolo
Bačko Gradište: Vojvodina – Jadran (Golubinci) 3.194:3.083
Novi Sad: 13. maj – Bečej 3.008:2.995
Nakon prvog dela sezone kuglaši Bečeja zauzimaju drugu poziciju na tabeli sa 14 bodova (šest pobeda, dva remija i tri poraza), a korak za njom drži Vojvodina iz Bačkog Gradišta, koja sa istim brojem bodova zauzima treće mesto na tabeli (sedam pobeda i četiri poraza). Prvoplasirani Radnički iz Novog Sada ima četiri boda više u odnosu na svoje pratioce.

KARATE

Četiri zlata za Petrovoselce

Na Međunarodnom karate kupu u Segedinu 10. decembra kata tim devojaka Karate kluba „B.P.S“ iz Bačkog Petrovog Sela u sastavu Snežana Damjanović, Andrea Terek i Nevena Kosanović osvojila je zlatnu medalju. Zlatne medalje u pojedinačnoj konkurenciji osvojili su Levente Pece, Doroća Berec i Nevena Kosanović. Doroća Berec osvojila je i srebrnu medalju. Bronzane medalje osvojili su Bence Gedelei i Andrea Terek.