Iskra – Hajduk
Slobodan tim: Obilić (Vilovo).

Džudo

Memorijal „Željko Nikolić“
U sportskom centru „Đorđe Predin Badža“ u Bečeju 4. oktobra će biti održan 18. po redu Međunarodni i memorijalni džudo turnir „Željko Nikolić“ za poletarce, pionire i kadete. Svečano otvaranje turnira je u 10.45 časova, a takmičenje počinje u 11 časova.

Kvalifikacije za Prvu ligu
U subotu u sportskom centru u 18 časova počinju kvalifikacije za ulazak u Prvu džudo ligu Srbije. Prijavljeno je šest ekipa: Trudbenik (Bg), Bačka (So), Jagodina, Džums (NS), Bor i Mladost (Bečej). Od tih ekipa nakon kvalifikacije prve dve će se takmičiti u Prvoj džudo ligi Srbije.

Turnir u Rožaju
Na međunarodnom turniru za pionire, kadete i juniore održanom 26. septembra u Crnoj Gori (Rožaje) učestvovalo je 310 takmičara iz 38 klubova iz 6 zemalja. Iz Džudo kluba Mladost takmičilo se četiri juniora i kadeta koji su osvojili tri zlatne i jednu srebrnu medalju. Zlatna odličja u juniorskoj konkurenciji pripala su Robertu Sabou u kategoriji do 66 kg, Dušanu Dragoviću u kategoriji do 90 kg, dok je srebrnu medalju osvojio Kornel Sabo u kategoriji do 73 kg, a u kadetskoj konkurenciji zlatom se okitio Marko Simić u kategoriji +90 kg.

Laćarak 2015
Takmičari Džudo kluba Mladost iz Bečeja vratili su se kući sa dve medalje sa 21. Međunarodnog džudo turnira za poletarce, mlađe pionire i starije pionire „Laćarak 2015“ održanim 26. septembra u Sremskoj Mitrovici. Srebrno odličje osvojio je Aleksandar Stojkov (stariji pionir) u kategoriji +73 kg, a bronzano Anđela Prodanov (poletarka) u kategoriji do 43 kg.

Karate

Turnir u Čoki
Na međunarodnom takmičenju u karateu održanom 26. septembra u Čoki uz učešće više od 400 takmičara iz 33 kluba iz pet država, nastupilo je 8 ekipa sa 25 članova Karate kluba „B.P.S.“ iz Bačkog Petrovog Sela.
Ženska ekipa u kategoriji od 16 do 20 godina u sastavu Jovana Borđoški, Andrea Terek i Snežana Damjanović u katama je osvojila prvo, a u borbama drugo mesto.
Najmlađi muški tim kluba u sastavu Luka Filipović, Levente Bovanovič i Mihajlo Gucunja u katama je osvojio drugo, a ekipa u sastavu Nataša Đurić, Judit Ferčik i Levente Bovanovič treće mesto.
U pojedinačnoj konkurenciji u katama u svojim uzrasnim kategorijama zlatna odličja osvojili su Luka Filipović, Levente Bovanovič, Mihajlo Gucunja, Kornel Kiš, David Ferčik, Lucia Bovanovič, Jovana Borđoški i Snežana Damjanović. Srebrna medalja pripala je Tijani Gagić, a bronzane su izborili Sabolč Korponai, Nataša Đurić, Slađana Kojčić, Judit Ferčik, Taša Baukov, Dorka Nađ, Aleksandar Damjanović i Andrea Terek.
U borbama u pojedinačnim disciplinama prve su bile Nataša Đurić i Jovana Borđoški, drugo mesto je izborila Snežana Damjanović, a treće Norbert Hajagoš.
U generalnom plasmanu prvo mesto je osvojio KK „Mladost“ iz Odžaka, drugi je bio KK „B.P.S.“ iz Bačkog Petrovog Sela, a treći KK „Vrbas“ iz Vrbasa.