FUDBAL
PFL Novi Sad
16. kolo:
Mladost (T) – Vojvodina (BG) 3:0
Budućnost (G) – Borac 3:0
Tvrđava – TSK 2:0
Budućnost (M) – Veternik 0:1
Petrovaradin – Vojvodina (T) 3:0
Mladost (NS) – Kabel 0:0
Jedinstvo – ŽSK 0:2
Sutjeska – Mladost (BP) 0:0
17. kolo (23.03. 15 h):
Vojvodina (BG) – Borac
Vojvodina (T) – Budućnost (M)
Veternik – Tvrđava
TSK – Mladost (T)
Sutjeska – Budućnost (G)
Mladost (BP) – Jedinstvo
ŽSK – Mladost (NS)
Kabel – Petrovaradin
18. kolo:
Budućnost (G) – Vojvodina (BG)
Borac – TSK
Mladost (T) – Veternik
Tvrđava – Vojvodina (T)
Budućnost (M) – Kabel
Petrovaradin – ŽSK
Mladost (NS) – Mladost (NP)
Jedinstvo – Sutjeska
MFL Vrbas-Titel-Žabalj
18. kolo:
Obilić (Z) – Bečej 1918 3:2
Proleter – Jedinstvo (BPS) 6:0
Jedinstvo (G) – Mladost 1:0
Sloga – Budućnost 1:6
Miletić – Iskra 0:1
Mladost radost – Hajduk (Č) 2:0
Titel – Napredak 6:0
Hajduk (G) – Bačka 1:5
Slobodan tim: Obilić (Vilovo).
19. kolo(23.03. 15h):
Bečej 1918 – Titel
Mladost – Proleter
Hajduk (G) – Jedinstvo (BPS)
Bačka – Obilić (Z)
Napredak – Mladost radost
Hajduk (Č) – Miletić
Iskra – Sloga
Budućnost – Obilić (V)
Slobodan tim: Jedinstvo (Gospođinci).
20. kolo (30.03):
Mladost radost – Bečej 1918
Mladost – Hajduk (G)
Obilić (Z) – Jedinstvo (BPS)
Proleter – Jedinstvo (G)
Obilić (V) – Iskra
Sloga – Hajduk (Č)
Miletić – Napredak
Titel – Bačka
Slobodan tim: Budućnost (Savino Selo).
FUTSAL
Prva liga Srbije
14. kolo:
Bečej – Kopernikus 5:2
Smederevo – Kalča 3:1
Vranje – Novi Pazar 7:2
SAS – Ekonomac 2:10
Naisus – Kolubara 4:0
15. kolo:
SAS – Bečej 4:2
Ekonomac – Smederevo 8:1
Kalča – Vranje 6:5
Kolubara – Kopernikus 1:5
Novi Pazar – Naisus 7:2
16. kolo (21/24.03):
Bečej – Kolubara
Kopernikus – Novi Pazar
Naisus – Kalča
Vranje – Ekonomac
Smederevo – SAS
17. kolo (28/31.03):
Smederevo – Bečej
SAS – Vranje
Ekonomac – Naisus
Kalča – Kopernikus
Novi Pazar – Kolubara
STONI TENIS
Prva liga Srbije (ž)
Ispravka
U izdanju Bečejskog mozaika od 7. marta pogrešno smo objavili rezultat 13. kola meča Smederevo-Vojvodina (BG) 4:0. Ovu utakmicu su dobile Gradištanke sa 4:0. U 14. kolu stonoteniserke Vojvodine su se sastale sa prvoplasiranom ekipom, Unireom iz Uzdina i pretrpele poraz rezultatom 4:1. Jedinu pobedu je ostvarila Aneta Poljak.
I vojvođanska liga (m)
U 14. kolu stonoteniseri Vojvodine iz Bačkog Gradišta su se u Debeljači sastali sa drugoplasiranom ekipom, Spartakom, gde su pretrpeli prvi poraz u ovoj sezoni rezultatom 4:3. Dve pobede je ostvario Ištvan Poljak koji je ostao već tri godine neporažen, dok jednu pobedu je zabeležio Peter Tot.
U 15. kolu Gradištanci su se na svom terenu sastali sa ekipom Vojvodine 2011 iz Novog Sada i zabeležili pobedu rezultatom 4:1. Dve pobede je ostvario Peter Tot, po jednu Ištvan Poljak i dubl Poljak-Tot. Meč ovog kola je odigran ranije zbog drugih takmičarskih obaveza.
Otvoreno prvenstvo Šapca
Na Otvorenom prvenstvu Šapca održanom 15. marta, članica gradištanske Vojvodine Nikolet Oros je osvojila prvo mesto u kategoriji kadetkinja. Ona je u finalu pobedila Sofiju Kovač iz Novog Sada rezultatom 3:1.
Čaki Lajoš kup
Na XII Čaki Lajoš kupu u Bačkoj Topoli održanom 16. marta, u kategoriji mlađih kadetkinja Barbara Đurčik (Vojvodina) je osvojila treće mesto, kao i Reka Bezeg (Bečej). U istoj kategoriji Ivana Ćućuz (Vojvodina) se plasirala u četvrtfinale, kao i Jovana Kozarski (Vojvodina) kod mini-kadetkinja.