Srem Iton (SM) – Antena (Kš)
Novi Sad – Timok (Za)

Plivanje

„Plivačke nade“

Na Međunarodnom plivačkom mitingu „Plivačke nade“ održanom 9. oktobra u Kikindi uz učešće 360 plivača iz 24 kluba i gostiju iz Rumunije, Bečej je predstavljalo 4 plivača koji su osvojili 8 medalja.
Nataša Kekić je osvojila tri prva mesta u disciplinama 50 m kraul i leđno i 100 m mešovito, a proglašena je i za najbolju takmičarku u kategoriji plivačica rođenih 2005. godine.
Reka Varga je bila prva na 50 m delfin, druga na 100 m mešovito i treća na 50 m kraul, i druga u generaciji.
Aleksandra Kobilarev osvo-jila je drugo mesto na 50 m kraul i treće na 50 m prsno, dok je u disciplini 100 m mešovito na cilj stigla četvrta, a u svojoj generaciji zauzela je treću poziciju.
Ferenc Kornel je bio četvrti na 50 m prsno.
Sledeći nastup plivača je na Međunarodnom mitingu „SPRINT 2016“ koji će biti održan sutra na bazenu SC „Đorđe Predin Badža” u Bečeju.

Džudo

Turnir „Borenovići“

Na petom Memorijalnom džudo turniru „Borenovići“ za poletarce, mlađe pionire i starije pionire održanom u Bajmoku 9. oktobra uz učešće 110 takmičara iz 12 klubova takmičari Džudo kluba Mladost iz Bečeja su osvojili dve zlatne, dve srebrne i dve bronzane medalje. Zlato su osvojili poletarka Anđela Prodanov u kategoriji +43 kg i poletarac Luka Šijački u kategoriji do 42 kg, a srebro je pripalo Nemanji Prodanovu u kategoriji do 20 kg u konkurenciji poletaraca i Dunji Šijački u kategoriji do 20 kg, a bronzane medalje osvojili su Danijel Stupar u kategoriji do 20 kg i Una Ivanišević u kategoriji +43 kg.

„Trofej Beočina“

Na sedmom „Trofeju Beočina“, turniru za uzrasne kategorije poletarci, mlađi i stariji pioniri održanom 15. oktobra nastupilo je 480 takmičara iz 42 kluba iz 5 država. Aleksanadar Stojkov, član Džk Mladost, osvojio je zlatnu medalju u kategoriji +73 kg u konkurenciji starijih pionira, a bronzane medalje zaslužili su stariji pionir Džoni Pavić u kategoriji +73 kg i poletarka Anđela Prodanov u kategoriji +43 kg.
U nedelju, 23. oktobra, članovi Džudo kluba Mladost učestvovaće na turnirima u Ugljeviku i u Rumi.