Sloboda – Pobeda
Mladost radost – Budućnost

Džudo

Memorijal „Željko Nikolić“

Deveti Memorijalni turnir „Željko Nikolić” za poletarce, pionire i kadete i ujedno 19. Međunarodni džudo turnir održaće se 2. oktobra u Bečeju u Sportskom centru „Đorđe Predin Badža” s početkom u 11 časova .

„Trofej pantera“

Na Međunarodnom džudo turniru „Trofej pantera“ u kategoriji poletarci, mlađi pioniri i stariji pioniri održanom 10. septembra u Bjeljini, u Republici Srpskoj, uz učešće 420 takmičara iz 42 kluba i 5 država, Luka Šijački iz Džudo kluba Mladost iz Bečeja osvojio je bronzanu medalju u kategoriji poletaraca do 38 kg.

Memorijal „Milić Rašović“

Na 33. Memorijalnom džudo turniru „Milić Rašović“ za sve uzrasne kategorije održanom 10. i 11. septembra u Beogradu, učestvovalo je 620 takmičara iz 54 kluba i 5 država. Džudo klub Mladost je na ovom turniru učestvovao drugog dana sa starijim pionirima i kadetima i osvojio dve medalje, zlatnu u kategoriji +73 kg osvojio je Aleksandar Stojkov, a u konkurenciji kadetkinja bronzanu medlju u kategoriji +70 kg osvojila je Milica Grbić.

„Turnir malih šampiona“

Na „Turniru malih šampiona“ održanom 17. septembra u Pančevu u kategoriji poletaraca i mlađih pionira uz učešće 310 takmičara iz 35 klubova Svetozar Stojkov iz Džudo kluba Mladost osvojio je zlatnu medalju u kategoriji poletaraca +50 kg.
U subotu, 24. septembra, jedna ekipa Džudo kluba Mladost će nastupiti na Međunarodnom džudo turniru Rožaje, Crna Gora, a druga na međunarodnom džudo turniru u Sremskoj Mitrovici.

3. kolo:
Vojvodina (BG) – Stoni 4:0 (ranije odigrano)

II liga Sever (ž)

1. kolo:
Bečej – Flip (NS) 2:4

2. kolo (24.9):
Bačka (BB) – Bečej

Kolenica kup

Oko 120 takmičara, većinom veterana iz Rumunije, Hrvatske, Slovenije i Srbije nastupilo je na 21. „Kolenica kupu“ u tri veteranske i apsolutnoj kategoriji održanom minulog vikenda u Bečeju u SC „Đorđe Predin Badža“.
Najbolji u apsolutnoj kategoriji bio je Stefan Kosanović iz Požarevca koji je u finalu savladao Bečejca Dragana Klajića, inače člana Spartaka iz Debeljače.