Grafičar (Bezdan) – Jedinstvo (NB) 35:31

„2. oktobar“ (Kumane) – Zadrugar (Lazarevo) 99:89
4. kolo
Lukićevo – „2. oktobar“ (Kumane)
Akademac (S. Crnja) – Vojvodina (NM)

DIZANJE TEGOVA

Na seniorskom prvenstvu države u dizanju tegova koje je održano u Subotici, takmičari Jedinstva iz Novog Bečeja osvojili su samo jednu bronzanu medalju. U kategoriji do 62 kilograma Kristijan Rakoš je bio treći sa podignutih 125 (55,70) kilograma. Andraš Ferenci, Atila Sanislo i Čaba Čeh zauzeli su četvrta mesta. Novobečejci su u ekipnoj konkurenciji zauzeli treće mesto.

STONI TENIS

U Paraćinu je održano pojedinačno Prvenstvo Srbije za kadete i kadetkinje (15. maj). Na takmičenju je učestvovalo 96 stonotenisera. Od članova STK Vojvodina je nastupila jedino Aneta Poljak. Ona se u igri parova sa Vanjom Vulović iz Vrnjačke Banje plasirala u četvrtfinale gde su poraže-
ne od para Fenjveši-Tružinski (nosioci medalja sa evropskog prvenstva), koje su na kraju bile prve. U igri mešovitih parova sa Ognjenom Bojovićem iz Zmajeva Poljak se takođe plasirala u četvrtfinale.
Otvoreno prvenstvo Bečeja za poletarce, pionire i kadete biće održano u subotu i nedelju u DTV Partizan. Organizator (STK Bečej) očekuje učešće preko 150 takmičara iz Srbije. Takmičenje oba dana počinje u 9 sati, a ulaz u salu Partizana je besplatan.