Vranje – SAS Maksbet 4:3
Fontana – Kopernikus 4:4
Mungosi – Nova Pazova 1:2
Vintersport – Ekonomac (odloženo)
KMF Bečej je kažnjen oduzimanjem 3 boda zbog odustajanja od revanš utakmice polufinala plej-ofa iz prethodnog prvenstva.

KOŠARKA

Povodom 40 godina postojanja košarkaškog kluba u Bečeju u petak, 3. oktobra, u sali sportskog centra „Đorđe Predin Badža“ s početkom u 18 časova održaće se otvoreno prvenstvo u bacanju trojki.

STONI TENIS
Croatia Open

Na Međunarodnom turniru Croatia Open održanom od 17. do 21. 09. u Varaždinu, koji je službeno potvrđen u kalendaru Svetske stonoteniske organizacije (ITTF) i boduje za svetsku juniorsku i kadetsku rang-listu, Akoš Benke, član gradištanske Vojvodine je debitovao u sastavu kadetske reprezentacije Srbije iako je po uzrastu mlađi kadet. U jakoj konkurenciji u utešnom delu takmičenja uspeo je da se plasira u četvrtfinale.

Otvoreno prvenstvo Horgoša

Na Otvorenom prvenstvu Horgoša za mlađe kadetkinje održanom 27. septembra, prvo mesto je osvojila Gradištanka Radmila Tominjak, Barbara Đurčik je bila treća, dok je Ivana Ćućuz stigla do četvrtfinala.

DŽUDO
„Rožaje 2014“

Na 20. Međunarodnom džudo turniru „Rožaje 2014“ za pionire, kadete i juniore održanom 27. septembra u Crnoj Gori uz učešće 283 takmičara iz 36 klubova, nastupilo je i četvoro članova DŽK Mladost iz Bečeja koji su osvojili četiri medalje: dve zlatne, jednu srebrnu i jednu bronzanu.
Zlatne medalje su osvojili Aleksandar Stojkov u kategoriji +66 kg u konkurenciji mlađih pionira i Marko Simić u kategoriji +81 kg u konkurenciji starijih pionira, srebro je pripalo Dušanu Dragoviću u kategoriji do 90 kg u konkurenciji kadeta, dok je u istoj konkurenciji, ali u kategoriji do 73 kg bronzano odličje zaslužio Kornel Sabo.

KARATE
Turnir u Čoki

Na Međunarodnom karate takmičenju održanom u Čoki 27. septembra, na kojem je učestvovao 25 klubova sa 263 takmičara iz tri države (Slovenija, Mađarska i Srbija ) karate klub „B.P.S.“ iz Bačkog Petrovog Sela se takmičio sa 20 takmičara i osvojio 21 medalju, od toga 11 zlatnih, 4 srebrne i 6 bronzanih i u generalnom plasmanu osvojio pehar za drugo mesto.

Ženska ekipa kluba u sastavu Jovana Borđoški, Nevena Kosanović i Snežana Damjanović i u katama i u borbama osvojila je prvo mesto.

U pojedinačnim disciplinama u katama zlatnu medalju su osvojili Levente Bovanovič, Bence Gedelei, Levente Pece, Ognjen Stanojev, Aleksandar Damjanović, Jovana Borđoški i Nevena Kosanović, koja je u borbama u juniorskoj konkurenciji osvojila takođe zlatnu, a u seniorskoj konkurenciji srebrnu medalju.

Jovani Borđoški je pripala srebrna medalja kao i Snežani Damjanović, a Milorad Todorović je u muškoj konkurenciji osvojio zlato.

Bronzanu medalju osvojili su: Kristian David, Mihajlo Gucunja, Nataša Đurić, Lucia Bovanovič, Rebeka Varga i Tijana Gagić.

VII Memorijal „Željko Nikolić“

U nedelju, 5. oktobra, u sportskom centru „Đorđe Predin Badža“ biće održan XVII Međunarodni i VII Memorijalni džudo turnir „Željko Nikolić“ za poletarce, pionire i kadete. Svečano otvaranje je predviđeno u 10,45 časova, a početak takmičenja u 11 časova. Očekuje se da će i ovoga puta, kao i prošle godine, na turniru učestvovati 450 takmičara iz zemlje i inostranstva.