Roham – Vojvodina

13. kolo (14.02):
Spartak – Vojvodina

Prvenstvo Vojvodine
Na pojedinačnom prvenstvu Vojvodine u kadetskoj kategoriji, održanom u Subotici prošlog vikenda, član Vojvodine iz Bačkog Gradišta Radmila Tominjak je osvojila bronzanu medalju, kao i Nikolet Oros, dok je u igri parova Akoš Benke sa Nemanjom Đilas osvojio bronzu, a u pojedinačnoj konkurenciji je stigao do četvrtfinala, kao i dublovi Radmila Tominjak-Barbara Đurčik i Nikolet Oros-Sofija Kovač.

Zimski turnir i Kolenica kup
Zimski otvoreni turnir za kadete u organizaciji STK Bečej održaće se 7. februara (subota) s početkom u 9 časova u sali SC „Đorđe Predin Badža“. Dan kasnije u isto vreme biće održano Otvoreno prvenstvo Bečeja za veterane (16. Kolenica kup).

DŽUDO
Svetosavski turnir
Na Svetosavskom turniru u kategoriji poletaraca i poletarki, mlađih i starijih pionira i pionirki održanom u nedelju u Novom Sadu uz učešće 520 džudista iz 51 kluba iz pet zemalja, nastupilo je i osam takmičara DŽK Mladost iz Bečeja i osvojilo dve medalje.
U konkurenciji poletaraca u kategoriji do 46 kg srebrna medalja pripala je Viktoru Ivanoviću, a bronzu je osvojio Aleksandar Stojkov u kategoriji +73 kg u konkurenciji starijih pionira.