Becejski mozaik

Aktuelno

Sportski mozaik

MFL Kikinda – Novi Bečej: Bočarci zadovoljni

NOVI BEČEJ: Prvi deo prvenstva u Međuopštinskoj ligi Kikinda - Novi Bečej, u kojoj se takmiči šest ekipa,  protekao je u znaku Crvene zvezde iz Ruskog Sela koja je nadmoćno, bez poraza, osvojila titulu jesenjeg prvaka. Predstavnici iz novobečejske opštine, Jedinstvo iz Bočara i „2. oktobar“ iz Kumana su igrali u promenjivoj formi.

Read more...

Prvenstvo Evrope u malim bazenima: Silađi prigrabio bronzu

Čaba Silađi osvojio je prvu medalju u seniorskoj konkurenciji na Prvenstvu Evrope koje je prošle nedelje (10-13 decembar) održano u Istanbulu. Silađi je do bronze na 50 metara prsno stigao u vremenu 26.31, sedam stotinki iza drugoplasiranog Italijana Alesandra Terina, i 17 iza šampiona Aleksandera Hetlanda iz Norveške.

Prva B liga: Bez sreće u Pančevu

Vaterpolisti Bečeja 2005 doživeli su drugi poraz u tekućem prvenstvu Prve B lige. Bečejci su u subotu u 2. kolu izgubili od Dinama sa 12:10 (3:2, 3:2, 4:3, 2:3).
Prva četvrtina utakmice u Pančevu protekla je u izjednačenoj igri, domaćin je poveo i tu prednost održavao. Jedini raspoloženi strelac Bečeja u prvih osam minuta bio je kapiten Darko Peslać koji je sa dva postignuta gola održavao rezultatsku neizvesnost.