DRUGA LIGA SRBIJE – GRUPA VOJVODINA: Sekulić počeo, Sekulić završio

DRUGA LIGA SRBIJE – GRUPA VOJVODINA: Sekulić počeo, Sekulić završiotrg_fontane

Klub Malog fudbala Bečej pobedio je u nedelju na svom terenu u okviru 9. kola Druge lige Srbije – grupa Vojvodina ekipu Foruma iz Vršca sa 4:1 (3:1). Goste sa juga Banata „načeo“ je Sekulić, nastavili su Grbić i Jovanović, a završio je onaj koji je i počeo, Sekulić.

Prvi deo prvog poluvremena prošao je u znaku domaćih fudbalera, koji su oštrom i ofanzivnom igrom brzo došli do kapitalne prednosti od tri gola razlike. Usledio je kratak odgovor gostiju, Čakora je u 12. minutu realizovao kontru i smanjio prednost Bečeja na dva gola razlike. Drugi deo susreta doneo je posnih 19 i po minuta, koliko je i trebalo da se da peti gol na meču. Domaći su nervozno ušli u nastavak utakmice, bojažljivo pretili ka gostujućem golu, dok sa druge strane brojne greške svojih protivnika nisu uspeli da realizuju igrači Foruma. Tačku je stavio pola minuta pre kraja Sekulić, nakon presečenog započetog napada Foruma.
Dvostruki strelac na meču Nebojša Sekulić zahvalio se publici na svesrdnoj podršci i najavio nastavak dobrih partija Bečeja.
– Veoma brzo došli smo do reza koji nam odgovara, a potom nismo imali potrebe za jurnjavom, odnosno da dovedemo svoju bodovnu prednost u pitanje – izjavio je Sekulić.
Nakon veoma važne pobede nad Vrščanima, Bečejcima slede dva teška gostovanja, Hajduku iz Kule i prvom pratiocu Tvrđavi iz Novog Sada.
Prema mišljenju Sekulića te dve utakmice će „rešiti“ i prvenstvenu trku Bečeja.
– Svaka naredna utakmica za nas je odlučujuća, a uz maksimalno zalaganje iz Kule se vraćamo sa tri nova boda – optimista je Sekulić.