DRUGA LIGA SRBIJE – SEVER: Bečej „igrao“ drugo poluvreme

DRUGA LIGA SRBIJE – SEVER: Bečej „igrao“ drugo poluvremetrg_fontane

Teže nego što su očekivali, naročito posle prvih 20 minuta igre, stigli su igrači Kluba malog fudbala Bečej do četvrtog uzastopnog trijumfa od početka prvenstva. Od četiri pobede najznačajnija je poslednja koja je ostvarena 12. novembra u OSC-u „Mladost“ nad najvećim rivalom za ulaz u Prvu futsal ligu, ekipom Tvrđave iz Novog Sada od 5:4 (0:3).

U prvom poluvremenu domaći su napadali, a gosti su iz kontranapada postizali golove (Ljevaja 4. minut, Stevanović 8. i Popović 13. minut). Posle neočekivanog šoka probudili su se Bečejci u drugom poluvremenu, kada su igrom „sve ili ništa“ za deset minuta pet puta pogodili mrežu Tvrđave. Prvo je Arvai (23. minut) smanjio na 1:3, da bi četiri minuta kasnije Marojević vratio prednost gostiju na plus tri. Usledila su furiozna tri minuta domaćina, koji su preko Vučkovića (30), Ikića (32) i Arvaia (dva puta „poentirao“ u 33. minutu) uspeli da preokrenu rezultat u svoju korist.
Trostruki strelac Dražen Arvai pomak svoje ekipe vidi u razgovoru u svlačionici
– Nismo ušli spremno u meč, a sa druge strane gosti su brzo poveli. Nakon razgovora u svlačionici sabrali smo se, i na kraju sasvim zasluženo slavili. Sada nas čeka teško gostovanje u Novom Sadu. Ipak se nadam da ćemo uzeti sva tri boda i ostati jedini kandidati za ulazak u viši rang – rekao je Arvai.