Otvoreni kup JKA „Miloš 2011“: Četiri medalje za Bečejce

Otvoreni kup JKA „Miloš 2011“: Četiri medalje za Bečejcetrg_fontane

U Koceljevu je u subotu održan Otvoreni kup JKA „Miloš 2011“ u organizaciji Karate federacije JKA Šotokan.

Na takmičenju su nastupila 328 takmičara iz 27 kluba. Karate klub Bečej su predstavljala četiri takmičara i svi su se vratili sa medaljama. U katama su osvojene četiri medalje: Dušan Jasnić i Ana Reka Komaromi su osvojili zlatne medalje, Una Obradović srebrno, a Željko Mrakić bronzano odličje.
U disciplini dogovoreni sparing Ana Reka Komaromi i Željko Mrakić su osvojili srebrne medalje.

Karate klub „B.P.S.“
Turnir u Subotici

Na karate takmičenju u Subotici 8. maja učestvovalo je devet klubova.
Ekipa karate kluba „B.P.S.“ iz Bačkog Petrovog Sela završila je takmičenje na prvom mestu i osvojila pobednički pehar.
U katama, u svojim uzrasnim kategorijam,a zlatnu medalju su osvojili Milorad Todorivić, Akoš Buču, Jovana Borđoški, Nevena Kosanović i Anabela Aleksa.
Srebrnu medalju zaslužili su Andraš Sirak, Aleksandar Damjanović, Arpad Bajus i Snežana Damjanović.
Bronzanu medalju osvojili su Tamaš Tormaš i Mikloš Toldi.
U borbama Nevena Kosanović i Milorad Todorović osvojili su zlatnu medalju.