PODRUČNA LIGA NOVI SAD: Jović i Isak za nova tri boda

PODRUČNA LIGA NOVI SAD: Jović i Isak za nova tri bodatrg_fontane

Fudbaleri Vojvodine iz Bačkog Gradišta nastavili su sa serijom dobrih igara, u kojima su u četiri poslednja kola osvojili 10 bodova.

Poslednja savladana prepreka ka opstanku bila je ekipa Metalca AV iz Futoga, koju su Gradištanci na svom terenu dobili sa 2:0. Prvi gol pao je već u 10. minutu. Strelac je bio Nemanja Jović. Nakon brzo postignutog gola nastavili su domaći sa ofanzivnom igrom, u glavnom na drugoj polovini terena, gde su gostujući igrači, što im se isplati-
lo u drugom poluvremenu kada su preko Igora Isaka stigli do mirne luke zvane tri boda.
Iz kluba poručuju da je smena trenera urodila plodom, da se to uradilo ranije spasili bi se i još neki bodovi, ali i da ekipa plovi mirnim vodama ka opstanku, gde je već na sledećoj stanici čeka Bačka iz Đurđeva, koja je mesto iznad Vojvodine sa istim brojem bodova.