PODRUČNA LIGA NOVI SAD: U režiji sudija

PODRUČNA LIGA NOVI SAD: U režiji sudijatrg_fontane

Poslednje kolo Područne lige Novi Sad fudbaleri Vojvodine iz Bačkog Gradišta odigrali su na gostovanju u Đurđevu gde su izgubili od ekipe Bačke sa 2:1. Nakon brzog vođstva domaćih, a kasnije i udvostručenog vođstva, gosti su se trgli i od 75. minuta počeli da pariraju protivniku što je ubrzo usledilo i pogotkom. Da li u nameri da zaustavi započetu napadačku inicijativu gostiju ili iz puke slučajnosti, te glavni arbitar je utakmicu odsvirao pet minuta pre kraja regularnog dela i pre devet minuta datih za zaustavno vreme.

Iz redova Vojvodine odmah nakon završetka utakmice poručili su da su u šoku, čak su i pale teške reči i da ne žele da bilo kakvim komentarima ili izjavama daju publicitet subjektivnom suđenju u Đurđevu.