Uspesi plivača „Svim stara“: Der je oborio državne rekorde

Uspesi plivača „Svim stara“: Der je oborio državne rekordetrg_fontane

Takmičar PK „Svim star“ Denis Der je na međunarodnom mitingu „Hod kup“ u Hodmezevašarhelju u Mađarskoj (održan 17. i 18. novembra) osvojio tri zlatne medalje i oborio dva državna rekorda u kategoriji dečaka do 12 godina u 50-metarskim bazenima: na 100 metara prsno 1:17.35 (dosadašnji rekord 1:18.23) i na 200 metara prsno 2:46.82 (dosadašnji rekord 2:48.94). U trci na 50 metara prsno za obaranje rekorda nedostajalo mu je 38 stotinki.

Na Međunarodnom mitingu „Voša 2012“ 17. novembra na SPENS-u u Novom Sadu plivači bečejskog kluba osvojili su tri medalje. Jelena Ječanski bila je prva na 200 metara mešovito i druga na 100 metara kraul, Jovana Đurić je osvojila prvo mesto na 200 metara kraul.
Plivačica „Svim stara“ Jovana Đurić je uvrštena u kadetsku selekciju Srbije koja će nastupiti na Centralnom Evropskom prvenstvu za mlađe kategorije u Slovačkoj (Žilina) krajem novembra.