musicloverparadise.com

Becejski mozaik

Aktuelno

BM teleks od 11. maj 2018.

Fudbal

Srpska liga, grupa Vojvodina
            
22. kolo:
Radnički (Zr) – Bečej 1918 1:3
Bratstvo 1946 – Cement 3:0
Omladinac – Odžaci 1:1
Bačka 1901 – Dinamo 1945 3:2
Radnički (SM) – C. zvezda 2:0
Železničar – Mladost 2:1
Dunav – Borac 4:3
Radnički (Š) – Radnički (NP) 1:3

23. kolo:
Bečej 1918 – Omladinac 3:1
Rad. (Š) – Bratstvo 1946 0:4
Radnički (NP) – Dunav 4:3
Borac – Železničar 0:0
Mladost – Radnički (SM) 2:0
C. zvezda – Bačka 1901 3:2
Dinamo 1945 – Rad. (Zr) 2:2
Odžaci – Cement 1:1

24. kolo:
Cement – Bečej 1918 1:0
Bratstvo 1946 – Odžaci 3:1
Omladinac – Dinamo 1945 1:2
Radnički (Zr) – C. zvezda 3:1
Bačka 1901 – Mladost 1:2
Radnički (SM) – Borac 4:2
Železničar – Radnički (NP) 0:2
Dunav – Radnički (Š) 2:1

25. kolo:
Bečej 1918 – Odžaci 1:0
Dunav – Bratstvo 1946
Radnički (Š) – Železničar 0:4
Rad. (NP) – Rad.(SM) 3:0
Borac – Bačka 1901 1:0
Mladost – Radnički (Zr) 3:2
C. zvezda – Omladinac 2:0
Dinamo 1945 – Cement 2:0

26. kolo (12/13.5. 16.30 č):
Bratstvo 1946 – Bečej 1918
Odžaci – Dinamo 1945
Cement – Crvena zvezda
Omladinac – Mladost
Radnički (Zr) – Borac
Bačka 1901 – Radnički (NP)
Radnički (SM) – Radnički (Š)
Železničar – Dunav

27. kolo (16.5. 16.30 č):
Dinamo 1945 – Bečej 1918
Železničar – Bratstvo 1946
Dunav – Radnički (SM)
Radnički (Š) – Bačka 1901
Radnički (NP) – Radnički (Zr)
Borac – Omladinac
Mladost – Cement
Crvena zvezda – Odžaci

28. kolo (19/20.5. 16.30 č):
Bečej 1918 – Crvena zvezda
Bratstvo 1946 – Dinamo 1945
Odžaci – Mladost
Cement – Borac
Omladinac – Radnički (NP)
Radnički (Zr) – Radnički (Š)
Bačka 1901 – Dunav
Radnički (SM) – Železničar

MFL Bačka Topola – Mali Iđoš – Vrbas – Bečej – Srbobran

15. kolo:
Obilić – Vojvodina 0:2
Mladost – Krivaja 0:0
Sloboda – Eđšeg 1:2
Pobeda – Budućnost 0:0
Mladost radost – Tomislavci 1:0
U ovom kolu slobodna je ekipa Jedinstva iz B. Petrovog Sela.

16. kolo:
Vojvodina – Mladost 10:0
Sloboda – Jedinstvo 1:2
Tomislavci – Pobeda 3:0
Budućnost – Obilić 4:3
Krivaja – Eđšeg 1:1
Slobodna je ekipa Mladost radost iz Srbobrana.

17. kolo:
Jedinstvo – Krivaja 4:1
Mladost – Budućnost 1:1
Eđšeg – Vojvodina 0:6
Obilić – Tomislavci 1:0
Pobeda – Mladost radost 3:3
Slobodna je ekipa Slobode iz Stare Moravice.

18. kolo (12/13.5. 16.30 č):
Vojvodina – Jedinstvo
Tomislavci – Mladost
Mladost radost – Obilić
Budućnost – Eđšeg
Sloboda – Krivaja
Slobodna je ekipa Pobede.

19. kolo (19/20.5. 16.30 č):
Jedinstvo – Budućnost
Mladost – Mladost radost
Sloboda – Vojvodina
Eđšeg – Tomislavci
Obilić – Pobeda
Slobodna je ekipa Krivaje.

Košarka

Druga MRL, sever (m)

26. kolo:
Tisa – Bagljaš 69:63
Petrovgrad – Spartak OKK 96:92
Crvenka – Kadet 20:0
Sloboda – Velika Kikinda 69:32
Sivac – Star 85:123
Budućnost – Vojvodina 80:73
Karađorđevo – Joker 20:0

Ekipa Tise je u konačnom plasmanu zauazela 8. mesto sa 38 bodova. Prva je ekipa Star koja je izborila plasman u viši rang, a iz lige su ispali Vojvodina iz Bašaida i Crvenka.

Rukomet

Treća liga Srem – Južna Bačka

9. kolo:
Vojka – Jedinstvo (BPS) 33:20
Beočin – Ruma 25:39
Hajduk – Inđija II 32:28
Slobodna je ekipa Radničkog iz Novog Sada.

10. kolo:
Jedinstvo – Beočin 28:23
Inđija II – Vojka 24:33
Ruma – Radnički 27:31
Slobodna je ekipa Hajduka iz Čuruga.

11. kolo:
Radnički – Jedinstvo 38:20 (19:10)
Beočin – Inđija II 27:32
Vojka – Hajduk 30:22
Slobodna je ekipa Rume.

12. kolo:
Jedinstvo – Ruma
Hajduk – Beočin
Inđija II – Radnički
Slobodna je ekipa Vojke.

13. kolo:
Ruma – Inđija II
Radnički – Hajduk
Beočin – Vojka
Slobodna je ekipa Jedinstva iz Bačkog Petrovog Sela.

14. kolo:
Inđija II – Jedinstvo
Vojka – Radnički
Hajduk – Ruma
Slobodna je ekipa Beočina.

Rate this item
(0 votes)
back to top