Becejski mozaik

Aktuelno
Sport

Sport (189)

Kajak - Evropsko prvenstvo za juniore i juniorke, mlađe seniore i seniorke: Biljana Relić u A finalu, Luka Stojkov u B finalu

opcje binarne uk Bečejski kajakši u sasatvu naše najbolje selekcije, Biljana Relić i Luka Stojkov, izborili su plasman u završnicu šampionata Evrope za juniorke, juniore i mlađe seniorke i seniore koje se održava u Beogradu od 22. do 25 juna na jezeru Ada Ciganlija.

binäre optionen strategie mit aglgoryhtmus formel Bečejka Biljana Relić, inače članica kajakaškog kluba iz Pančeva, je drugog takmičarskog dana u polufinalu jednoseda na 500 metara u konkurenciji mlađih seniorki zauzela 3. mesto u vremenu 01:53.316 i zborila plasman u A finale koje će se održati u nedelju od 12,43 časova dok je Luka Stojkov član KKK Bečej u dvosedu sa Danilom Živkovićem u konkurenciji juniora, u disciplini K2 500 metara izborio plasman u B finale pošto su u polufinalu zauzeli 7. mesto (01:35.936). B finale se vesla u nedelju od 9,10 časova.

binäre optionen nzz U drugom delu poslepodnevnog programa veslane su trke kvalifikacija na 200 metara u kojoj je uspešna bila Biljana Relić. Juniorska šampionka Evrope u K1-200 obezbedila je direktan prolaz u A finale pobedivši u svojoj kvalifikacionoj grupi u vremenu 40.136 sekundi. Biljana će se za titulu šampionke Evrope u konkurenciji takmičarki do 23 godine boriti u nedelju od 17:21h.

corso su opzioni binarie Luka Stojkov i Danilo Živković izborili su polufinale u juniorskoj konkurenciji u disciplini K2-200 pošto su u svojoj trci kvalifikacija zauzeli 3. mesto (34.943). Za plasman u finale Danilo i Luka će veslati u subotu od 16:10h.

http://flegis.si/?wter=segnali-opzioni-binarie-a-pagamento&12e=2f segnali opzioni binarie a pagamento U toku današnjeg prepodneva srpski takmičari izborili su još tri A finala i jedno B finale.

الفوركس مقابل الخيارات الثنائية

topoption demo account U konkurenciji juniorki Nikolina Milić izborila je mesto u finalu jednokleka na 500 metara, pošto je u polufinalu zauzela 3. mesto (02:19.004). Finale se vesla u nedelju od 10:22 časova. U A finale se plasirao i ženski juniorski dvosed na 500 metara u sastavu Olivera Mihajlović i Eva Barta . One su mesto u borbi za medalje izborile zauzimanjem 3. mesta (01:49.280) u polufinalnoj trci. Finale se vesla u nedelju u 11:04h. Posada četveroseda u sastavu Simo Boltić, Bojan Milinković, Stefan Vekić i Marko Dragosavljević  je u polufinalu zauzela 2. mesto (01:22.168) i plasirala se u A finale koje je predviđeno u nedelju od 11:32 časova.

http://melroth.com/?komp=platform-trading-demo&85b=61 platform trading demo U B finale se plasirao Petar Milković u konkjurenciji mlađih seniora, pošto je u polufinalu zauzeo 6. mesto (01:41.604 u jednosedu na 500 metara. B finale se vesla u nedelju u podne.

Tastylia online without prescription Na šampionatu Evrope popodne su veslane i ostale trke kvalifikacija na 200 metara u obe konkurencije, a srpski takmičari su direktno iz kvalifikacija izborili mesto u šest A finala, dok će se četiri posade za mesto u borbi za medalje boriti kroz polufinala.

Direktno finale u juniorskoj konkurenciji obezbedila je Nikolina Mijušković koja je odlično započela odbranu titule prvakinje Evrope u kanuu jednokleku na 200 metara, pobedivši u vremenu 47.940 sekundi i za medalje će se boriti u nedelju od 15:01 časova. Nikolina Mijušković bila je uspešna i u dvokleku sa Nikolinom Milić. One su ubedljivom vožnjom trijumfovale u kvalifikacijama izveslavši 200 metara za 44.848 sekundi i za medalje će veslati u nedelju od 15 sati i 51 minut.

Marija Dostanić je pobedom u svojoj kvalifikacionoj trci jednoseda na 200 metara u vremenu 41.613 sekunde obezbedila direktan plasman u finale od 15 i 35 pokušati da nasledi Biljanu Relić koja je u toj discipilini slavila prošle godine u Plovdivu.

U jednokleku na 200 metara u muškoj konkurenciji, Marko Damnjanović plasirao se u polufinale. Marko je kvalifikacionu trku završio na 6. mestu (42.820) i za plasman u borbu za medalje boriće se u subotu od 15:10h.
Dušan Todorović plasirao se u polufinale jednoseda na 200 metara u konkurenciji juniora. Dušan je u kvalifikacijama zauzeo 7. mesto (39.530), i za plasman u finale veslaće u subotu od 15:05 časova.

U konkurenciji mlađih seniora direktno u finale jednoseda na 200 metara se plasirao Marko Dragosavljević, koji je trijumfovao u svojoj kvalifikacionoj grupi u vremenu 34.210 sekundi. Dvostruki seniorski šampion Evrope i prvak sveta u konkurenciji mlađih seniora za titulu prvaka Evrope u konkurenciji takmičara do 23 godine, boriće se u nedelju od 16 sati i 53 minuta.

Nemanja Stefanović plasirao se u polufinale kanua jednokleka na 200 metara pošto je u svojoj trci kvalifikacija zauzeo 6. mesto (41.890) i za prolaz u finale veslaće u subotu od 15:40 sati.
Uspešan nastup srpskih sprintera zaokružili su Nemanja Stanivuković i Strahinja Stefanović u dvosedu na 200 metara koji su se plasirali direktno u A finale ubedljivom pobedom u kvalifikacijama u vremenu 32.346 sekunde. Finale dvoseda na 200 metara u konkurenciji mlađih seniora vesla se u nedelju od 17 sati i 49 minuta.

V.F.

Read more...

Košarka - Druga regionalna liga sever (m): Predaja raspustila ekipu

Košarkaši Tise su završili prvenstvo bez borbe. Naime, utakmica poslednjeg kola u kojoj je trebalo da se kao domaćini sastanu sa ekipom SO Koš iz Sombora je registrovana službenim rezultatom, jer je KK Tisa predala meč zbog, kako je rečeno nemogućnosti igranja utakmice, u sali SC „Đorđe Predin Badža“. Ovakav epilog nije prošao mirno.