musicloverparadise.com

Becejski mozaik

Aktuelno

BM teleks od 13.oktobra 2017.

http://www.ecoshelta.com/?kampys=broker-opzioni-binarie-120-secondi&de0=5a http://svahn.it/?product=organic-grapes Fudbal

Srpska liga, grupa Vojvodina

7. kolo:
Bečej 1918 – Radnički (Zr) 2:0
Cement – Bratstvo 1946 2:1
Odžaci – Omladinac 2:0
Dinamo 1945 – Bačka 1901 4:0
C. zvezda – Radnički (SM) 0:0
Mladost (BJ) – Železničar 1:1
Borac – Dunav 1:1
Radnički (NP) – Radnički (Š) 4:0

http://sebastien-poitevin.com/?semka=trading-opzioni-binarie-cos//\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'è 8. kolo:
Omladinac (NB) – Bečej 1918 1:4
Bratstvo 1946 – Radnički (Š) 7:0
Dunav – Radnički (NP) 1:3
Železničar – Borac 3:0
Radnički (SM) – Ml. (BJ) 0:3
Bačka 1901 – C. zvezda 2:2
Rad. (Zr) – Dinamo 1945 0:1
Cement – Odžaci 5:2

http://outdooratlas.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://outdooratlas.com/item/cunningham-rods/ 9. kolo (14/15.10. 15 č):
Bečej 1918 – Cement
Odžaci – Bratstvo 1946
Dinamo 1945 – Omladinac
Crvena zvezda – Radnički (Zr)
Mladost – Bačka 1901
Borac – Radnički (SM)
Radnički (NP) – Železničar
Radnički (Š) – Dunav

10. kolo (21/22.10. 15 č):
Odžaci – Bečej 1918
Bratstvo 1946 – Dunav
Železničar – Radnički (Š)
Radnički (SM) – Radnički (NP)
Bačka 1901 – Borac
Radnički (Zr) – Mladost (BJ)
Omladinac – Crvena zvezda
Cement – Dinamo 1945

MFL Bačka Topola – Mali Iđoš – Vrbas – Bečej

4. kolo:
Vojvodina – Obilić 3:1
Krivaja – Mladost 1:1
Eđšeg – Sloboda 4:3
Budućnost – Pobeda 4:0
Tomislavci – Mladost radost 4:0
Slobodna je ekipa Jedinstva iz Bačkog Petrovog Sela.

5. kolo:
Mladost – Vojvodina 1:4
Jedinstvo – Sloboda 6:2
Pobeda – Tomislavci 0:2
Obilić – Budućnost 0:0
Eđšeg – Krivaja 6:0
Slobodna je ekipa Mladost radost iz Srbobrana.

wi dating sites 6. kolo (15.10. 15 č):
Vojvodina – Eđšeg
Krivaja – Jedinstvo
Budućnost – Mladost
Tomislavci – Obilić
Mladost radost – Pobeda
Slobodna je ekipa Slobode iz Stare Moravice.

7. kolo (22.10. 15 č):
Jedinstvo – Vojvodina
Mladost – Tomislavci
Obilić – Mladost radost
Eđšeg – Budućnost
Sloboda – Krivaja
Slobodna je ekipa Pobede.

http://www.accomacinn.com/?falos=bin%C3%A4re-optionen-was-ist-das Vaterpolo

Pobeda Rusa

Prošlog vikenda na zatvorenom bazenu u Bečeju održan je prvi Memorijalni vaterpolo turnir „Đorđe Predin Badža“ u organizaciji PVK Bečej za vaterpoliste koji su rođeni 2001. i 2002. godine. Pobedila je ekipa Sankt Peterburg 2001 iz istoimenog ruskog grada koji je imao dva predstavnika na takmičenju, drugo mesto pripalo je mladim vaterpolistima Nais iz Niša, treći je bio Spartak Prozivka iz Subotice, četvrta je bila druga ruska ekipa Sankt Peterburg 2002, Bečejci su zauzeli peto mesto, a Vintertur iz Švajcarske je bio šesti. Prve tri ekipe nagrađene su peharima, a igrači su dobili medalje.

opcje binarne bonus bez depozytu 2017 Košarka

Druga MRL sever (m)

1. kolo:
Tisa – Star 64:75
Bud. (NS) – Petrov. (Zr) 73:64
Kar. (BK) – Voj. (Bš) 88:71
Sivac – SO Koš 98:73
Slo. (NS) – Bagljaš (Zr) 82:35
Crvenka – Velika Kikinda 39:84
Sp. OKK (Su) – Kadet (NS) 87:46

2. kolo:
SO Koš – Tisa 71:72
Petrovgrad – Kadet 87:81
V. Kikinda – Spartak OKK 78:64
Bagljaš – Crvenka 82:75
Star – Sloboda 67:61
Vojvodina – Sivac 66:86
Bud. – Karađorđevo 62:64

my site 3. kolo:
KK Tisa – Voj. (14.10. 19 č)
Karađorđevo – Petrovgrad
Sivac – Budućnost
Sloboda NS – SO Koš
Crvenka – Star
Spartak OKK – Bagljaš
Kadet – Velika Kikinda

4. kolo (21/22.10):
Budućnost (NS) – Tisa
Petrovgrad – Velika Kikinda
Bagljaš – Kadet
Star – Spartak OKK
SO Koš – Crvenka
Vojvodina – Sloboda
Karađorđevo – Sivac

more info here Rukomet

Treća liga Srem – Južna Bačka (m)

2. kolo:
Jedinstvo – Vojka 19:32
Ruma – Beočin 31:20
Inđija II – Hajduk 29:29
Slobodna je bila ekipa Radničkog iz Novog Sada.

3. kolo:
Beočin – Jedinstvo 22:23
Vojka – Inđija II 25:16
Radnički – Ruma 39:17
Slobodan je bio Hajduk iz Čuruga.

4. kolo (14/15.10):
Jedinstvo – Radnički (nedelja 17.30 č)
Inđija II – Beočin
Hajduk – Vojka
Slobodan je tim Ruma.

5. kolo:
Ruma – Jedinstvo
Beočin – Hajduk
Radnički – Inđija II
Slobodna je ekipa Vojke.

Rate this item
(0 votes)
back to top