musicloverparadise.com

Becejski mozaik

Aktuelno

Vaterpolo – I b liga Srbije sever (m) 1. kolo: Krstonošić umirio Kikinđane

binäre optionen live signale Vaterpolisti Bečeja su zabeležili pobedu na startu prvenstva. Oni su sinoć na bazenu SC „Đorđe Predin Badža“ savladali ekipu ŽAK-a iz Kikinde rezultatom 14:10 (4:3, 4:2, 3:3, 3:2).

http://www.mylifept.com/?refriwerator=bin%C3%A4re-optionen-beliebteste-trades&eca=f3 binäre optionen beliebteste trades Inače, Bečejci su u premijeri ove jeseni u rezultatski izjednačenoj igri u prvoj četvrtini, do prevage došli krajem drugog dela utakmice, kada su stvorili tri gola prednosti koju su uspeli da sačuvaju do kraja meča.

binäre optionen seiten ab 18 jahre source link Bečej: Milinović, N. Krstonošić, Brkljač, Naćuk 1, Dobožanov 1, Mesaroš 4, Luščenko, Velimirov, Kuprešak 2, Afanasijev, Kastiučenkau, G. Krstonošić 5, Bušić, Prkosovački 1.

http://www.peoplesoftcareer.com/?kosookuy=option-trading-profit-and-loss&323=15 programvara binära optioner ŽAK: Travar, Korovljev 3, V. Kirić, Zorić, Milošević, Suvačarev 1, Dostanić, Pavić 1, Jakšić 3, Gavranov 1, D. Kirić 1, Trajković, Lukač, Erdeljan.

official site Isključenja: Bečej 7, ŽAK 9.

cheap alternative to lisinopril Posle početnog vođstva od 2:0, golovima Mesaroša i Naćuka i 3:1 strelac je bio Goran Krstonošić sa igračem više, gosti uspevaju da izjednače rezultat na 3:3, ali nakon tajm-auta iskusni Krstonošić ponovo koristi igrača više i postiže svoj drugi gol 3 sekunde pre kraja četvrtine.

tastylia side effects

U drugom delu gosti iz Kikinde su poravnali golom Vladimira Korovljeva (4:4) koji je u prošloj sezoni nastupao za ekipu Bečeja. Novu prednost domaćoj ekipi donosi Peđa Prkosovački sa igračem više (5:4), da bi potom Korovljev još jednom izjednačio (5:5). Kraj ove rezultatske klackalice započeo je Vladimir Kuprešak sa dva gola (7:5), a potom se po drugi put u listu strelaca upisao i Viktor Mesaroš (8:5).

U trećoj četvrtini Bečejci uspevaju da ostvare i najveću prednost na utakmici koja je iznosila 5 golova razlike (11:6) i činilo se da je pobeda obezbeđena. Slično je mislio i kapiten Goran Krstonošić, inače predsednika kluba, koji se ove sezone aktivirao kao igrač kako bi pomogao ekipi u ostvarivanju ambicija u borbi za plasman u viši rang takmičenja, izašao je iz igre pri kraju trećeg dela susreta, što se odmah osetilo u bazenu.

Gosti postižu dva uzastopna gola (11:8), a zatim su na početku poslednje četvrtine uspešni sa igračem više, a potom uspevaju da se odbrane sa igračem manje i u sledećem napadu realizuju brojčanu prednost i tako načine seriju od 4:0 i primaknu se na samo gol razlike pet minuta pre kraja utakmice (11:10).

U igru se vratio Goran Krstonošić, konsolidovao je svoj tim, po peti put zatresao protivničku mrežu (12:10), vratio samopouzdanje mladim igračima, da bi potom golovima Viktora Mesaroša i Stevana Dobožanova Bečejci sprečili rezultatski preokret i neprijatno iznenađenje na startu takmičenja.

U 1. kolu Ib lige grupa sever igrali su još:

Dunav – Spartak Prozivka 4:6 (0:2, 3:4, 0:0,1:0)

Mladost – Valis 10:14 (2:4, 2:3, 3:4, 3:3)

U narednom prvenstvenom kolu 25. novembra vaterpolisti Bečeja na svom bazenu dočekuju ekipu Dunava iz Novog Sada.