BM teleks od 21. aprila 2016.

  21 april 2016
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

Fudbal

Vojvođanska liga, zona Bačka

22. kolo:
Bečej 1918 – Polet 7:1
Radnički – OFK Vrbas 0:1
Bratstvo 1946 – Srbobran 6:0
OFK Mladost APA – Tavankut 2:1
Sloga – ŽAK 2:1
Tekstilac – Subotica 2:1
Bačka – Tisa 1:2
Mladost – Zadrugar 2:1

 

23. kolo (23/24.4. 16 č):
Tavankut – Bečej 1918 (nedelja)
Sloga – Tekstilac
ŽAK – OFK Mladost APA
Polet – Mladost
Zadrugar – Bratstvo 1946
Srbobran – Bačka
Tisa – Radnički
OFK Vrbas – Subotica

MFL Vrbas – Titel – Žabalj

15. kolo:
Bačka – Jedinstvo 5:0
Obilić (Z) – Mladost 1:0
Iskra – Vojvodina 3:2
Sloga – Obilić (V) 0:3
Hajduk – Budućnost
Slobodan tim Mladost radost iz Srbobrana.

16. kolo (23/24.4. 16 č):
Vojvodina – Hajduk
Mladost – Bačka
Jedinstvo – Sloga
Budućnost – Obilić (Z)
Obilić (V) – Mladost radost
Slobodan tim Iskra Kucura.

STONI TENIS

Prva liga Srbije (ž)

18. kolo:
Vojvodina – Radnički (NS)

Druga liga, sever (m)

17. kolo:
Čelarevo – Vojvodina 2:4

18. kolo (23.4):
Vojvodina – Radnički (NS)
(17 č)

Druga liga, sever (ž)

18. kolo (24.4):
Bečej – Vojvodina 2011 (16 č)

Odbojka

II liga, sever (m)

18. kolo:
Vrbas – MOK Bečej 0:3
Hercegovina (RT) – Srem (SM) 1:3
Futog – Kulpin 3:1
Vojvodina II – Mladost (NP) 3:0
Dunav volej (NS) – Proleter (Zr) 3:1
I Vojvođanska liga, sever (ž)

18. kolo:
ŽOK Bečej – Elan volej (Sr) 2:3
Gox-in (BB) – Subotica 3:0
Panonija – Hajduk (Ku) 0:3
CVS (So) – Apatin 3:1
Merkur (BP) – Volejstars (Klj) 3:0

Plivanje

Bečejka Jovana Ječanski je ostvarila tri apsolutna prva mesta na međunarodnom prestižnom plivačkom takmičenju Grand Prix 11. april održanom od 16. do 17. aprila u Beogradu uz učešće 482 plivača iz 52 kluba iz Turske, Italije, Bosne, i Srbije.
Jelena Ječanski, članica PK Vojvodina, je pobedila u disciplinama 50 m, 100 m i 200 m leđno uz rekorde mitinga i ostvarenu normu za juniorsko Evropsko prvenstvo u disciplini 50 m leđno.
Jovana Đurić, takođe Bečejka, članica PK Spartak iz Subotice bila je apsolutno II u disciplinama 800 m i 400 m kraul, dok je treća Bečejka na ovom takmičenju Ana Jeftenić (PK Vojvodina) je nastupila u disciplinama 100 m, 200 m prsno i 200 m mešovito i ostvarila u veoma jakoj konkurenciji plasman do 10. mesta.

Naslovi

Popularni Članci