BM teleks od 22. decembra 2017.

  22 decembar 2017
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

Izbor sportiste godine

Izbor sportiste godine opštine Bečej održaće se danas od 18 sati u velikoj sali gradske kuće, kada će se dodeliti priznanja najboljim pojedincima, ekipama i sportskim klubovima na osnovu odluke komisije Saveza sportova opštine Bečej koji je i organizator ove tradicionalne manifestacije.

Vaterpolo

I b liga Srbije grupa sever

3. kolo:
Mladost – Bečej 10:12
Valis – Spartak Prozivka 5:15
Dunav – Žak 9:8

4. kolo (23.12):
Bečej – Valis (odigrano sinoć)
Žak – Spartak Prozivka
Dunav – Mladost

5. kolo (27.1):
Spartak Prozivka – Bečej
Mladost – ŽAK
Valis – Dunav

Odbojka

I b liga Srbije (m)

9. kolo:
FAP Livnica – MOK Bečej 0:3 (15:25, 18:25, 10:25)
Loznica – Novi Sad 2:3
Borac – Užice 1:3
Timok – Toplički vitezovi 1:3
Dubočica – Banat 3:0
Bavanište – Srem iton 3:0

10. kolo:
MOK Bečej – Borac 3:0 (25:19, 25:17, 25:17)
Novi Sad – Srem iton 3:0
Banat – Bavanište 1:3
Toplički vitezovi – Dubočica 1:3
Užice – Timok 3:0
Loznica – FAP Livnica 3:0

11. kolo (23.12):
Timok – Bečej
FAP Livnica – Novi Sad
Borac – Loznica
Dubočica – Užice
Bavanište – Toplički vitezovi
Srem iton – Banat

I Vojvođanska liga istok (ž)

8. kolo:
Merkur – NS Volej tim 1:3
Mladost – Bagljaš 023 1:3
Slavija – Novi Sad II 3:1
Proleter – Grbić 0:3
Slobodna je ekipa Bečeja.

9. kolo:
NS Volej tim – ŽOK Bečej 2:3
Grbić – Merkur 3:0
Novi Sad II – Proleter 3:0
Bagljaš 023 – Slavija 1:3
Slobodna je ekipa Mladost iz Bačkog Petrovca.
Drugi deo prvenstva počinje 24. i 25. februara utakmicama 10. kola.

Košarka

Druga MRL sever (m)

11. kolo:
Kadet – Tisa 85:82
Crvenka – Petrovgrad 68:87
Spartak OKK – Sloboda 55:72
Velika Kikinda – Sivac 63:69
Bagljaš – Karađorđevo 75:92
Star – Budućnost 80:77
Joker – Vojvodina 94:61

12. kolo:
Tisa – Velika Kikinda 87:62
Petrovgrad – Vojvodina 104:73
Budućnost – Joker 94:81
Karađorđevo – Star 89:80
Sivac – Bagljaš 97:65
Sloboda – Kadet 64:62
Crvenka – Spartak OKK 71:76

13. kolo (23.12):
Bagljaš – Tisa
Spartak OKK – Petrovgrad
Kadet – Crvenka
Velika Kikinda – Sloboda NS
Star – Sivac
Joker – Karađorđevo
Vojvodina – Budućnost
Ovim utakmicama se završava prvi deo prvenstva, a drugi deo počinje 27. januara.

Humanitarni turnir u basketu

Kancelarija za mlade opštine Bečej u saradnji sa KK Bečej 23. decembra organizuje novogodišnji humanitarni turnir u basketu „Bečej 2017“, kako bi dali doprinos u prikupljanju novca za rehabilitaciju Bečejki, Marine Kovačev i Nastasje Nedimović.
Turnir počinje u 16 časova u subotu u hali sportskog centra „Đorđe Predin Badža“.

Naslovi

Popularni Članci