Hercegovina – Jedinstvo (BPS)
Prva liga Vojvodina (m)
15. kolo
Jedinstvo (NB) – Sivac 69.  35:24
Jedinstvo (NB) je prvi deo prvenstva završilo na trećem mestu sa dvadeset jednim bodom.

ODBOJKA

Prva liga Vojvodine (m)
7. kolo
Bečej – Vrbas 3:1 (25:22, 20:25, 25:18, 25;20)
Odbojkaši Bečeja jesenji deo sezone završili su na 4. mestu na tabeli.
Druga liga Vojvodine (ž)
5. kolo
VST (NS) – Bečej 3:1 (25:17, 25:21, 24:26, 25:18)

KUGLANJE

Kvalifikacije za Prvenstvo Srbije u pionirskoj konkurenciji održane su prošlog vikenda u Kljajićevu. Odličan uspeh napravio je najmlađi takmičar KK Bečej Čaba Zavarko koji je osvojio prvo mesto oborivši 524 čunja. Drugo mesto pripalo je Norbertu Ernješiju mladom kuglašu Jedinstva iz Novog Bečeja, (522) dok je četvrto mesto zauzeo Adrian Lakatoš (KK Bečej) sa 507 „drva“. Oni su obezbedili plasman na finalni turnir Prvenstva Srbije koji će biti održan 13. decembra u Banji Junaković.

STONI TENIS

Memorijalni turnir „Tibor Mesaroš“ za pionire, kadete i veterane, uz učešće 161 stonotenisera održan je prošlog vikenda u Bačkoj Topoli. Na turniru su učestvovali članovi STK Bečej i STK Vojvodina iz Bačkog Gradišta, a medaljama su se okitili Gradištanci. Sabina Šurjan i Akoš Benke su u konkurenciji mlađih pionira osvojili zlatne medalje, dok je Aneta Poljak kod kadetkinja osvojila bronzu. Kod  mlađih veterana Šandor Poljak je bio treći, a u paru sa Čabom Šurjan osvojio je srebrnu medalju. Bečejci Reka Bezeg, Brigita Bilik i David Čolak u pionirskoj konkurenciji, kao i Ferenc Čeh, Tibor Bezeg i Đorđe Petrov turnir su završili u takmičenju po grupama.

KUNG FU

NOVI BEČEJ: Prvenstvo Srbije u kung fuu u disciplini sanda borbe održano je protekle nedelje u fiskulturnoj sali OŠ „Miloje Čipić“ u Novom Bečeju. U konkurenciji 54 takmičara iz 9 klubova, članovi Jedinstva osvojili su petnaest medalja.
U pionirskoj konkurenciji zlatne medalje osvojili su Miroslav Rakita, Čaba Šimončik, Milan Rakita, Danijel Bito, Goran Olćan, Čaba Vereš i Vanja Njegovan, srebrne Jožef Šimon i Marijana Rakić, a bronzane Denis Šijački, Srđan Popov i Dimitrije Đorđijev.  U konkurenciji kadeta Tomislav Glavaški je osvojio zlatnu, a Želimir Josimović srebrnu medalju, dok je Aleksandar Marticki osvojio zlatnu medalju u konkurenciji juniora.

DIZANJE TEGOVA

NOVI BEČEJ: Na poslednjem ovogodišnjem tak­mičenju  za seniore koje je održano prošle subote u Baču, dizači tegova Jedinstva iz Novog Bečeja su u konkurenciji preko 40 takmičara iz klubova sa teritorije Vojvodine, osvojili četiri medalje. Srebrnim odličjima su se okitili Zoltan Tot u kategoriji 56 kg sa 133 podignuta kilograma (58,75), Atila Sanislo (do 62 kg) 174 (77,97), i Oto Galamboš (69) 160 (75,85), dok je u kategoriji preko 105 kg Zoltan Hebek bio treći, sa rezultatom 160 (70,90) kilograma.

KARATE

Školsko prvenstvo Srbije (osnovne i srednje škole) održano je prošle nedelje u Novom Sadu. Karatisti iz Bačkog Petrovog Sela osvojili su pet medalja. U konkurenciji učenica srednjih škola, Agneš Feldeši, članica KK „B.P.S.“ je u izvođenju kata osvojila dve srebrne medalje (u svojoj konkurenciji i apsolutno). Dve medalje (bronzane) u Novom Sadu osvojila je i Nevena Kosanović (OŠ „Šamu Mihalj“), a Dino Subotički, takođe učenik ove škole, zaslužio je bronzu.