Obilić (V) – Sloga
Slobodan tim Mladost (R).

STONI TENIS

Veterani

Na 4. prvenstvu veterana u stonom tenisu održanom u Šapcu 1. juna član STK Bečej Dragan Rakić osvojio je prvo mesto u kategoriji 70 +.

KARATE

Kup „Bačka-Srem-Banat“

Na internacionalnom Karate kupu „Bačka-Srem-Banat” za sve uzraste u svim takmičarskim disciplinama održanom 1. juna u sportskoj hali u Adi u organizaciji Karate federacije Vojvodine i Karate kluba „B.P.S.“ iz Bačkog Petrovog Sela, uz tehničku podršku Karate kluba „Potisje“ iz Ade, uz učešće 250 takmičara iz 18 klubova iz Vojvodine i Mađarske, KK „B.P.S.“ je nastupio sa 44 takmičara u pojedinačnim kategorijama i sa pet timova u ekipnoj konkurenciji. Klub je u ukupnom plasmanu zauzeo prvo mesto, drugi je KK „Čoka“, a treći „Bodor karate tim“ iz Segedina.

Pehar za najuspešnijeg takmičara dodeljen je Davidu Buđiju iz Čoke, a u ženskoj konkurenciji Neveni Kosanović iz Bačkog Petrovog Sela.

17 medalja u Subotici

Na karate kupu održanom u Subotici 6. juna uz učešće oko 200 takmičara iz 14 klubova, karate Klub „B.P.S“ iz Bačkog Petrovog Sela predstavljalo je 16 takmičara u pojedinačnim disciplinama i ekipa pionira u ekipnoj konkurenciji.

Zlatne medalje u pojedinačnoj konkurenciji su osvojili Vukadin Kojčić, Doroća Berec i Nataša Đurić, srebro je pripalo Leventi Bovanoviču, Juditi Ferčik, Davidu Ferčiku, Balažu Berti, Rebeki Vargi, Hunoru Verešu i Luciji Bovanovič a bronzu su osvojili Akoš Kiš, Kornel Kiš, Ognjen Stanojev, Bence Gedelei, Levente Pece i Čenge Deak.

Kata tim pionira u sastavu Bence Gedelei, Doroća Berec i Levente Pece zauzeo je drugo mesto.

STRELIČARSTVO

Na međunarodnom streličarskom turniru održanom u Subotici, u Malim pijacama 1. juna, član Streličarskog kluba Bečej Sebastian Karačonji osvojio je prvo mesto u disciplini „fild“ (gađanje u više meta u prirodnom okruženju). Bronzanu medalju u disciplini luk bez nišana u kategoriji veterana osvojio je Đerđ Pap, dok je Zoltan Terek u istoj disciplini u kategoriji seniora zauzeo 6. mesto, a Zoltan Šarvari je bio 8.

Naredno takmičenje Bečejci imaju 15. juna u Crvenki.