musicloverparadise.com

Becejski mozaik

Aktuelno

BM teleks od 13. juna 2014.

FUDBAL

PFL Novi Sad

28. kolo:
Vojvodina (BG) – Petrovaradin 2:8
Budućnost (G) – ŽSK 1:0
Kabel – Mladost (BP) 3:1
Vojvodina (T) – Sutjeska 2:1
Veternik – Jedinstvo 2:3
TSK – Mladost (NS) 0:0
Borac – Budućnost (M) 1:1
Mladost (T) – Tvrđava 3:1

 

29. kolo:
Budućnost (M) – Vojvodina (BG) 3:3
Mladost (T) – Budućnost (G) 0:2
Tvrđava – Borac 4:5
Petrovaradin – TSK 6:0
Mladost (NS) – Veternik 3:1
Jedinstvo – Vojvodina (T) 3:4
Sutjeska – Kabel 0:3
Mladost (BP) – ŽSK 1:2

30. kolo (11.06. 17 č):
Vojvodina (BG) – Tvrđava 3:1
Budućnost – Mladost (BP) 6:3
ŽSK – Sutjeska 7:2
Kabel – Jedinstvo 3:1
Vojvodina (T) – Mladost (NS) 3:4
Veternik – Petrovaradin 2:3
TSK – Budućnost (M) 4:1
Borac – Mladost (T) 3:1

MFL Vrbas-Titel-Žabalj

29. kolo:
Bačka – Bečej 1918 1:1
Jedinstvo (BPS) – Napredak 5:1
Mladost – Hajduk (Č) 0:3
Titel – Miletić 3:1
Obilić (Z) – Sloga 7:3
Hajduk (G) – Obilić (V) 1:0
Proleter – Budućnost 3:2
Jedinstvo (G) – Iskra 4:0
Slobodan tim Mladost radost.

30. kolo:
Bečej 1918 – Jedinstvo (BPS) 7:0
Napredak – Mladost 2:3
Hajduk (Č) – Jedinstvo (G) 1:0
Iskra – Proleter 3:1
Budućnost – Hajduk (G) 4:1
Obilić (V) – Obilić (Z) 0:6
Sloga – Titel 1:11
Miletić – Mladost radost 2:1
Slobodan tim Bačka (Đurđevo).


31. kolo:
Mladost – Bečej 1918 2:5
Jedinstvo (BPS) – Bačka 2:4
Mladost radost – Sloga 12:1
Titel – Obilić (V) 3:0
Obilić (Z) – Budućnost 5:0
Hajduk (G) – Iskra 2:2
Proleter – Hajduk (Č) 3:2
Jedinstvo (G) – Napredak 3:0
Slobodan tim Miletić (Mošorin).

32. kolo (15.06. 17 č):
Bečej 1918 – Jedinstvo (G)
Bačka – Mladost
Napredak – Proleter
Hajduk (Č) – Hajduk (G)
Iskra – Obilić (Z)
Budućnost – Titel
Obilić (V) – Mladost radost
Sloga – Miletić
Slobodan tim Jedinstvo (BPS).

33. kolo (22.06. 17 č):
Proleter – Bečej 1918
Mladost – Jedinstvo (BPS)
Miletić – Obilić (V)
Mladost radost – Budućnost
Titel – Iskra
Obilić (Z) – Hajduk (Č)
Hajduk (G) – Napredak
Jedinstvo (G) – Bačka
Slobodan tim Sloga (Lok).

34. kolo (29.06. 17 č):
Bečej 1918 – Hajduk (G)
Jedinstvo (BPS) – Jedinstvo (G)
Bačka – Proleter
Napredak – Obilić (Z)
Hajduk (Č) – Titel
Iskra – Mladost radost
Budućnost – Miletić
Obilić (V) – Sloga
Slobodan tim Mladost (R).

 

STONI TENIS


Veterani


Na 4. prvenstvu veterana u stonom tenisu održanom u Šapcu 1. juna član STK Bečej Dragan Rakić osvojio je prvo mesto u kategoriji 70 +.

 

KARATE


Kup „Bačka-Srem-Banat“


Na internacionalnom Karate kupu „Bačka-Srem-Banat” za sve uzraste u svim takmičarskim disciplinama održanom 1. juna u sportskoj hali u Adi u organizaciji Karate federacije Vojvodine i Karate kluba „B.P.S.“ iz Bačkog Petrovog Sela, uz tehničku podršku Karate kluba „Potisje“ iz Ade, uz učešće 250 takmičara iz 18 klubova iz Vojvodine i Mađarske, KK „B.P.S.“ je nastupio sa 44 takmičara u pojedinačnim kategorijama i sa pet timova u ekipnoj konkurenciji. Klub je u ukupnom plasmanu zauzeo prvo mesto, drugi je KK „Čoka“, a treći „Bodor karate tim“ iz Segedina.


Pehar za najuspešnijeg takmičara dodeljen je Davidu Buđiju iz Čoke, a u ženskoj konkurenciji Neveni Kosanović iz Bačkog Petrovog Sela.

 

17 medalja u Subotici


Na karate kupu održanom u Subotici 6. juna uz učešće oko 200 takmičara iz 14 klubova, karate Klub „B.P.S“ iz Bačkog Petrovog Sela predstavljalo je 16 takmičara u pojedinačnim disciplinama i ekipa pionira u ekipnoj konkurenciji.


Zlatne medalje u pojedinačnoj konkurenciji su osvojili Vukadin Kojčić, Doroća Berec i Nataša Đurić, srebro je pripalo Leventi Bovanoviču, Juditi Ferčik, Davidu Ferčiku, Balažu Berti, Rebeki Vargi, Hunoru Verešu i Luciji Bovanovič a bronzu su osvojili Akoš Kiš, Kornel Kiš, Ognjen Stanojev, Bence Gedelei, Levente Pece i Čenge Deak.


Kata tim pionira u sastavu Bence Gedelei, Doroća Berec i Levente Pece zauzeo je drugo mesto.

 

STRELIČARSTVO

 

Na međunarodnom streličarskom turniru održanom u Subotici, u Malim pijacama 1. juna, član Streličarskog kluba Bečej Sebastian Karačonji osvojio je prvo mesto u disciplini „fild“ (gađanje u više meta u prirodnom okruženju). Bronzanu medalju u disciplini luk bez nišana u kategoriji veterana osvojio je Đerđ Pap, dok je Zoltan Terek u istoj disciplini u kategoriji seniora zauzeo 6. mesto, a Zoltan Šarvari je bio 8.


Naredno takmičenje Bečejci imaju 15. juna u Crvenki.

Last modified on
Rate this item
(0 votes)
back to top