ODBOJKA

Prva liga Vojvodine (m)
14. kolo
Vrbas – Bečej 3:1
Odbojkaši Bečeja šampionat su završili na 4. mestu na tabeli (od osam ekipa) sa osam pobeda i šest poraza (23 boda).

Jedinstvo (NB) – Apatin 7:1
Jedinstvo je prvenstvo završilo na drugom mestu sa 30 bodova.

Prva liga Srbije – Vojvodina (ž)
18. kolo
Banat (ZR)  Vojvodina (B. Gradište) 6:2
Vojvodina je prvenstvo završila na četvrtom mestu sa 17 bodova.

Prva liga Srbije – Vojvodina (m)
18. kolo
„13. maj“ (NS)  Jedinstvo (NB) 3:5
Jedinstvo je prvenstvo završilo na petom mestu sa 21 bodom.

Prva vojvođanska liga (m)
18. kolo
TSK (Temerin) – Bečej 6:2
Bečej je prvenstvo završio na sedmom mestu sa 14 bodova.

Druga vojvođanska liga (m)
18. kolo
Vojvodina (B. Gradište) – Radnički (NS) 1:7
Vojvodina je prvenstvo završila na osmom mestu sa pet bodova.

STONI TENIS

„Lajoš Čaki kup“ za poletarce, mlađe i starije pionire održan je prošle subote u Bačkoj Topoli uz učešće 70 stonotenisera iz 13 vojvođanskih klubova, među kojima su bili i takmičari STK Bečeja i Vojvodine iz Bačkog Gradišta.  Bečejci su nastupili sa tri takmičara, a najuspešnija je bila Reka Bezeg koja je u konkurenciji poletarki osvojila zlatnu medalju. Šarlota Ačai (mlađa pionirka) i Martin Krajtmar (stariji pionir) nisu prošli takmičenje po grupama. Stonoteniseri Vojvodine osvojili su u Bačkoj Topoli četiri medalje – Sabina Šurjan je osvojila zlato kod mlađih pionirki i srebro u starijoj konkurenciji, Akoš Benke je bio prvi kod mlađih pionira, Aneta Poljak (kadetkinja) je osvojila srebrno odličje, a Radmila Tornjak (poletarka) i Emeše Lukač (starija pionirka) bronzane medalje. U ekipnoj konkurenciji kod mlađih pionirki Vojvodina je bila prva, a u generalnom plasmanu Gradištanci su bili peti.

22. kolo
Omladinac – Bečej Old gold – odigrano u sredu.

Odložena utakmica 24. kola
Ruma – Jedinstvo (BPS) – odigrano u sredu.

KARATE

Na 11. međunarodnom turniru „Bitka kod Sente – 1697“ koji je održan u subotu uz učešće preko 200 takmičara iz 19 klubova, nastupili su i takmičari KK B.P.S. i KK Jedinstvo. U ekipnoj konkurenciji kata timu KK B.P.S. (Jovana Borđoški, Andrea Terek i Nevena Kosanović) pripala je zlatna medalja, a odličja istog sjaja u pojedinačnoj konkurenciji osvojili su Nemanja Maluckov, Anabela Aleksa, Nevena Kosanović i Jovana Borđoški. Srebrnim medaljama u svojim uzrasnim kategorijama u Senti okitili su se Oršolja Tot i Akoš Buču.  Takmičari Jedinstva iz Novog Bečeja osvojili su četiri medalje, tri zlatne i jednu srebrnu. Zlatna odličja pripala su Dunji Somborski, Nikolini Abazaj i Dajani Palfi, a srebrno Marini Abazaj. Istog dana, trener Jedinstva Mihalj Rigo je prisustvovao seminaru koji je vodio majstor karatea osmi DAN Tošiaki Namiki, šef instruktorske i sudijske organizacije japanske Šotokan federacije.