Zadrugar – Mladost APA
Mladost – Sloga

Plivanje

Centralno Evropsko prvenstvo

Zita Seke, članica PVK Bečej, koja je plasmanom i rezultatima u disciplinama 50 m i 100 m kraul i sa 1.260 Fina boda izborila mesto u našoj najboljoj selekciji, nastupiće sa kadetskom reprezentacijom Srbije na Centralnom evropskom prvenstvu u plivanju CECJM 2016 koje će biti održano od 8. do 11. decembra u Košicama u Slovačkoj. Na ovom prestižnom takmičenju Zita Seke će plivati u disciplinama 50 m, 100 m, 200 m, 400 m kraul, 200 m i 400 m mešovito, a pored 3 plivačice i 5 plivača i saveznog selektora u reprezentaciji, u stručnom rukovodstvu po kriterijumu Plivačkog saveza Srbije biće još jedan Bečejac, trener iz PVK Bečej Jovan Ječanski.

Džudo

Kikinda 2016

Takmičari Džudo kluba Mladost iz Bečeja osvojili su 4 medalje na 33. Međunarodnom džudo turniru „Kikinda 2016“ za poletarce, mlađe i starije pionire održanom 5. novembra uz učešće 410 takmičara iz 48 klubova i 10 država. Zlatnu medalju osvojio je Aleksandar Stojkov (st. pionir) u kategoriji +73 kg, dok su srebro zaslužili Vukašin Tomašević (st. pionir) u kategoriji +73 kg, poletarac Marčelo Berček u kategoriji do 50 kg i u kategoriji +50 kg poletarac Svetozar Vijatov.

Turnir u Galanti

Na 20. Internacionalnom džudo turniru za poletarce, mlađe pionire, starije pionire i kadete održanom 12. novembra u Galanti (grad pobratim Bečeja) u Slovačkoj, uz učešće 420 takmičara iz 41 kluba iz 10 zemalja, Aleksandar Stojkov, član DžK Mladost iz Bečeja, osvojio je dve zlatne medalje, jednu u kategoriji +90 kg, a drugu u kategoriji +73 kg. Srebro je pripalo Marku Simiću u kategoriji +90 kg u kadetskoj konkurenciji, Vukašinu Tomaševiću (st. pionir) u kategoriji +73 kg, poletarki Anđeli Prodanov u kategoriji +48 kg i poletarcu Luki Šijačkom u kategoriji 42 kg. Bronzanu medalju je osvojila Una Ivanišević (poletarka) u kategoriji do 44 kg. Narednog vikenda članovi Džudo kluba Mladost nastupiće na turniru za poletarce, mlađe i starije pionire u Sremskoj Mitrovici.

Vaterpolo

Prva b liga Srbije sever

1. kolo:
Žak (Ki) – Bečej 10:17 (2:4, 3:4, 2:4, 3:5)
Proleter (Zr) – Spartak Prozivka (Su) 8:15 (0:3, 0:3, 5:3, 3:6)
Banja Luka – Polet (So) 15:2 (4:0, 3:1, 2:1, 6:0)

Požega – Vojvodina 2011

Bačkogradištanke su trenutno na trećoj poziciji sa 11 bodova, koliko imaju i njihove subotnje rivalke na drugoj poziciji, a sa bodom zaostatka iza prvoplasirane ekipe Vojvodine 2011 iz Novog Sada. Poslednje, desete, su stonoteniserke Đurđev grada iz Smedereva sa šest osvojenih bodova bez ijedne pobede.

II liga sever (ž)

6. kolo:
Bečej – Čelarevo 3:4

Doža (Sk) – Bečej

Karate

Kup Vojvodine

Mlađe seniorke i seniorke Karate kluba „B.P.S.“ iz Bačkog Petrovog Sela i u katama i u borbama su osvojile zlatnu medalju na Kupu Vojvodine održanom 5. novembra u Temerinu u organizaciji SKS Srbije i Karate federacije Vojvodine, na kojem je nastupilo 30 najboljih klubova iz pokrajine sa oko 300 takmičara.
Ekipa juniora u borbama izborila je drugo mesto, kao i ekipa pionira, ali u katama. Druge su bile i poletarke u borbama, dok su u katama zauzele četvrtu poziciju. Ekipa ženskih nada u katama je osvojila bronzanu medalju, a istom uzrastu u muškoj konkurenciji pripala je srebrna medalja.
U pojedinačnoj konkurenciji u katama zlatnu medalju su uzeli: Mate Nađ, Levente Pece, Jovana Borđoški i Nevena Kosanović. Srebrne medalje pripale su Benci Gedeleiju, Slađani Kojčić, Dorki Nađ, Neveni Kosanović i Snežani Damjanović. Bronzane medalje osvojili su David Ferčik, Kornel Kiš i Snežana Damjanović.
U borbama Jovana Borđoški je osvojila zlatnu medalju, a Nevena Kosanović u raznim uzrasnim i težinskim kategorijama čak četiri zlatne medalje. U svojoj težinskoj kategoriji Nataša Đurić osvojila je srebrnu medalju, a Snežana Damjanović u borbama u više težinskih kategorija uspela je da osvoji četiri srebrne medalje. Bronzanu medalju su izborili Aleksandar Damjanović i Aleksandra Gavrić.
Ostvarenim rezultatom Karate klub „B.P.S.“ iz Bačkog Petrovog Sela osvojio je pehar za drugo mesto u Vojvodini.