Pionirsko Prvenstvo Vojvodine – grupa Srednja Bačka

Bečej – Libero (Bačko Gradište) 1:3 (10:25, 25:23, 21:25, 12:25)
Bečej – Grbić (Temerin) 0:3 (9:25, 19:25, 21:25)
Libero (Bačko Gradište) – Grbić (Temerin) 0:3 (17:25, 16:25, 21:25)

Finalni turnir kadetskog prvenstva Vojvodine
Završni turnir Prvenstva Vojvodine za kadetkinje biće održan u Novom Bečeju 24. decembra u SRC „Jedinstvo”sa početkom od 10 časova. Pored domaće ekipe Jedinstva učestvuju ekipe Bečeja, Vrbasa, kulskog Hajduka i Turije.

Kovaču Zlatna rukavica

Mladi bokser Bečeja Ervin Kovač, sve krupnijim koracima grabi putem njegovih prethodnika iz slavne istorije bečejskog boksa. To je dokazao prošle subote u Kikindi, jer je na XXXVII po redu „Zlatnoj rukavici“, a to je ujedno i 11. kolo Regionalne lige Sever proglašen za najboljeg boksera u kategoriji mladih. Kovač je u kategoriji juniora do 64 kilograma, u prvoj rundi prekidom savladao svog protivnika Želimira Josimovića iz novobečejskog Jedinstva.
Njegov klupski kolega Čongor Bende nije nastupio zbog povrede nosa zadobijene u prošlom kolu Regionalne lige, održane u Novom Sadu. Na severu Banata nastupilo je tridesetak takmičara iz 12 klubova. I.S.

PLIVANJE

Na plivačkom mitingu „Hodmezevašarhej 2011“ u Mađarskoj, održanom 17. i 18. decembra, na kom je učestvovalo više od 30 klubova iz Mađarske i Srbije, plivač PK Svim star Bence Balzam je nastupio u šest disciplina i osvojio u uzrastu 1999. godište šest medalja. U disciplini 200 metara delfin bio je prvi, na 50 metara delfin osvojio je drugo, a u disciplinama 50 i 100 metara kraul i 100 metara delfin treće mesto.