Ekonomac – Kolubara
Kalča – Novi Pazar

STONI TENIS
I liga Srbije (ž)
Stonoteniserke „Vojvodine“ su u 9. kolu prve lige u Beočinu savladale istoimenu ekipu i posle neizvesne borbe pobedile rezultatom 4:2. Nakon jesenjeg dela takmičenja Gradištanke su skorom 6:3 obezbedile plasman u gornjem delu tabele. Drugi deo prvenstva počinje 26. januara.

I vojvođanska liga (m)
U Prvoj vojvođanskoj ekipa „Vojvodine“ je u 9. kolu svaladala ekipu Odžaka rezultatom 4:3. Po dve pobede su ostvarili Ištvan Poljak i Peter Tot. Nakon devet kola „Vojvodina“ je bez poraza postala jesenji prvak lige sa velikim šansama da i ove sezone uđe u viši rang takmičenja. Drugi deo prvenstva se počinje 26. januara.

Joola kup
Na međunarodnom „Novogodišnjem Joola kupu 2013“ u Novom Sadu 21. i 22. decembra učestvovalo je 393 takmičara iz Hrvatske, Makedonije, Rumunije, Mađarske, Rusije, BiH, Crne Gore i Srbije. Takmičari „Vojvodine“ iz Bačkog Gradišta bili su uspešni. U kategoriji mini-kadetkinja Radmila Tominjak je osvojila prvo mesto i tako je odbranila naslov iz prethodne godine u istoj kategoriji. U kategoriji mlađih kadeta Akoš Benke je do finala bio neprikosnoven, ali je u finalu poražen rezultatom 3:1. U osminu finala su se plasirale Barbara Đurčik i Ivana Ćućuz kod mlađih kadetkinja.
Drugog dana takmičenja u kategoriji kadetkinja Edina Benke i Radmila Tominjak su se plasirale u četvrtfinale, a Nikolet Oros u osminu finala.

PLIVANJE
Maribor 2013
Na međunarodnom mitingu „Maribor 2013“ održanom od 20. do 23. decembra u reprezentaciji Vojvodine do 14 godina koju je vodio Jovan Ječanski, od ukupno 16 pozvanih plivača, nastupilo je i pet plivača PK „Svim star“: Jovana Đurić, Jelena Ječanski, Nikola Ratkov, Deana Babić i Ana Jeftenić.
U konkurenciji 374 plivača iz Rusije, Austrije, Azerbejdžana, Bugarske, BiH, Slovenije, Hrvatske i Srbije naša selekcija je ekipno zauzela peto mesto sa 16 osvojenih medalja: 7-5-4. Zapažene nastupe je imao Nikola Ratkov u disciplinama 400 i 1.500 metara kraul gde je ostvario nacionalne rekorde i Jelena Ječanski koja je bila prva u disciplini 200 metara mešovito do 14 godina i četvrta u apsolutnom finalu. Jovana Đurić je plivala finale na 800 metara kraul (bila je šesta) i finale na 400 metara kraul (bila je sedma). Plasman u finale su izborile i Deana Babić i Ana Jeftenić.