Mladost radost – Jedinstvo 1:2
Budućnost – Mladost 3:0
Obilić – Iskra 2:2
Pobeda – Tomislavci 0:5

Ovim utakmicama okončan je jesenji deo prvenstva, a ekipe iz opštine Bečej su na kraju polusezone zauzele sledeće pozicije na prvenstvenoj tabeli: Vojvodina iz Bačkog Gradišta je treća sa 17 bodova, četvrto je Jedinstvo iz Bačkog Petrovog Sela koje ima bod manje, a Mladost iz Radičevića je osma sa 6 bodova. Prva je Iskra iz Kucure sa 20 bodova, a poslednja je ekipa Slobode iz Stare Moravice.

Prvenstvo Vojvodine

Na Prvenstvu Vojvodine za poletarce održanom 29. oktobra u Beočinu Džudo klub Mladost osvojio je tri medalje: srebrna medalja u kategoriji + 43 kg pripala je Anđeli Prodanov, a bronzanu u kategoriji + 43 kg je osvojila Una Ivanišević, i u kategoriji + 50 kg Leon Benkovič.

„Ugljevik“

Na 9. turniru „Ugljevik“ za uzrasnu kategoriju poletarci, mlađi i stariji pioniri održanom 23. oktobra uz učešće 240 takmičara iz 31 kluba, takmičari Džudo kluba Mladost osvojili su tri bronzane medalje: Luka Šijački u kategoriji do 42 kg (poletarac), Leon Benkovič u kategoriji + 50 kg (poletarac) i Nevena Grbić u kategorija do 43 kg (poletarka).

„Ruma open“

Na 6. turniru „Ruma open 2016“ za uzrasne kategorije poletarci i mlađi pioniri održanom 23. oktobra, na kom je učestvovalo 310 takmičara iz 42 kluba, Svetozar Vijatov, član Džk Mladost iz Bečeja je osvojio srebrnu medalju u kategoriji + 50 kg.

Super kup

Marko Simić (kadet) u kategoriji + 90 kg i Aleksandar Stojkov (stariji pionir) u kategoriji + 73 kg su osvojili srebrne medalje na „Hrvatskom super kupu” za starije pionire, kadete i juniore održanom 29. oktobra u Osijeku, a bečejske džudiste 5. novembra očekuje međunarodni turnir u Kikindi za mlađe uzrasne kategorije.

Američki fudbal

Na nezvaničnom prvenstvu Balkana u američkom fudbalu, na „Balkan Bowl“ turniru, juniorska reprezentacija Srbije osvojila je zlatnu medalju. Srbija je na turniru održanom 29. i 30. oktobra u Somboru, pobedila reprezentaciju Slovenije sa 48:7. Za srpsku reprezentaciju nastupio je i Nikola Prkosovački, član Kluba američkog fudbala „GTC Vianor Vidre“ iz Bečeja. On je jednim sekom, jednim pokupljenim famblom i jednim obaranjem doprineo pobedi reprezentacije Srbije.