Crnokosa (Kosjerić) – Jedinstvo (NB) 98:59

Bečej: Bečejac – Partizan Rajfazen II 7:8 (2:3, 3:1, 0:3, 2:1)
11. kolo (10. mart)
Obrenovac: Zemun – Bečejac

PLIVANJE

Državno prvenstvo u plivanju za pionire održano je na plivalištu „Jezero“ u Kikindi 2. i 3. marta. Na takmičenju je učestvovalo 203 plivača iz 33 kluba. PK Svim star je nastupio sa 6 plivača i ekipno je zaslužio sedmo, a po osvojenim medaljama deveto mesto.
Na istom mestu je sledećeg dana održano i prvenstvo države za mlađe pionire, na kom je učestvovalo 233 plivača iz 34 kluba. PK Svim star je predstavljalo četiri plivača koji su po medaljama bili drugi iza PK Vojvodina sa šest zlatnih medalja, a po bodovima su osvojili 11. mesto.

KARATE

Karatisti Karate kluba B.P.S. su 4. marta učestvovali na međunarodnom takmičenju „Novi Sad open – 2012“.
Ženski kata tim kluba bio je prvi u katama u ekipnoj konkurenciji. Članice tima su Nevena Kosanović, Jovana Borđoški i Snežana Damjanović.
U pojedinačnoj konkurenciji Jovana Borđoški i Snežana Damjanović osvojile su srebrne medalje.
Istog dana mlađi uzrast takmičara je učestvovao na karate turniru u Čantaviru. U katama zlatnu medalju je osvojio Bence Gedelei, srebrnu David Ferčik, a bronzanu Levente Pece i Doroća Berec.

DŽUDO

Poletarac bečejske Mladosti Aleksandar Stojkov osvojio je zlatnu medalju u kategoriji do 50 kg na XXX Međunarodnom turniru za poletarce, mlađe i starije pionire održanom prošle subote u Zrenjaninu uz učešće 384 takmičara iz 389 klubova sa teritorije Rumunije, Mađarske i Srbije. Njegovi klupski drugovi bili su manje uspešni. Starija pionirka Milica Grbić osvojila je u kategoriji +63 kg srebrnu medalju. Isti uspeh zabeležio je poletarac Džonatan Pavić u kategoriji +50 kg, dok je poletarac Boris Vračarić uspeo da o vrat okači bronzano odličje.
Istog dana u Zrenjaninu održano je seniorsko Prvenstvo Vojvodine, na kojem su nastupila i dva člana Mladosti, juniori po uzrasnoj kategoriji. Robert Sabo i Nemanja Rakić u kategoriji do 66 kg uspeli su da dođu samo do drugog kola pokrajinskog šampionata.