Međuopštinska liga Žabalj: Dve pobede Bečejaca

Međuopštinska liga Žabalj: Dve pobede Bečejacatrg_fontane

Rukometaši Bečeja prošle nedelje odigrali su dva meča i slavili su na oba susreta, jer su savladali Hajduk i Jedinstvo iz Novog Bečeja.

U petak su na odloženom meču Međuopštinske rukometne lige Žabalj za juniore na svom terenu savladali odgovarajuću selekciju ekipe Hajduka iz Čuruga sa 15:14. Utakmica je bila neizvesna, praktično je poslednja lopta odlučila pobednika. Najefikasniji u ekipi Bečeja bio je kapiten tima Milan Živkov sa šest pogodaka, koji je meč napustio u 39. minutu zbog trećeg isključenja i crvenog kartona. Inače, utakmice se u juniorskoj konkurenciji igraju dva puta po 25 minuta.
Juniori Bečeja su u nekompletnom sastavu u subotu odigrali prijateljski meč u Novom Bečeju sa kadetima Jedinstva i zabeležili pobedu rezultatom 33:8. Treba napomenuti da su rukometaši novobečejskog Jedinstva tri godine mlađa ekipa od tima Bečeja.
Naredna akcija rukometaša Bečeja zakazana je za 20. novembar, kada će biti domaćini drugog dvokola Juniorske lige Vojvodine.