Otvoreno prvenstvo Bečeja: Pehar za Zoranu Dajević

Otvoreno prvenstvo Bečeja: Pehar za Zoranu Dajevićtrg_fontane

Otvoreno prvenstvo Bečeja za devojčice do 14 godina starosti (treća kategorija, žreb na 32) održano je 1. i 2. avgusta na terenima TK Tisa.
Ispred bečejskog kluba takmičile su se tri teniserke, a najbolji uspeh ostvarila je Zorana Dajević koja je osvojila pehar za treće mesto.

Ona je u prvom kolu bila slobodna, zatim je pobedila Taru Kiralj (TK Galeb, Zrenjanin) i klupsku drugaricu Danielu Tepšu (četvrtina finala), ali je u polufinalu poražena od Milice Milošević iz beogradske Crvene zvezde. Kristina Jelić, treća teniserka TK Tisa koja je nastupila na ovom turniru, pobedila je Milicu Svitlicu (TK As, Novi Sad), a takmičenje je završila u drugom kolu posle poraza od Milice Knežević iz TK NS 2002.
Turnir je osvojila Mia Čović iz novosadskog kluba Meridiana, a u finalu je bila bolja od Milice Milošević.