PODRUČNA LIGA NOVI SAD: Poraz i remi za Gradištance

PODRUČNA LIGA NOVI SAD: Poraz i remi za Gradištancetrg_fontane

Fudbaleri Vojvodine iz Bačkog Gradišta uspeli su da nakon poraza u 5. kolu Područne lige Novi Sad od Omladinca u Stepanovićevu sa 2:0 i remija (1:1) u narednom kolu na svom terenu sa novosadskom ekipom Kabel, iz dva prethodna kola izvuku samo bod.

Uspeli su igrači Vojvodine da se ispromašuju u Stepanovićevu, ali su zato sa druge strane ofanzivnije zaigrali protiv Kabela, naročito u drugom delu igre kada su fudbaleri Vojvodine i bili bolja ekipa na terenu. Rezultatsku prednost domaći su stekli u 57. minutu golom Nemanje Jovića, dok su gosti u 65. minutu došli do izjednačenja. Krajnji rezultat i podela bodova najrealniji je ishod nedeljnog meča u Bačkom Gradištu.
U narednom kolu Vojvodina gostuje ekipi Sutjeske u Bačkom Dobrom Polju, a u osmom kolu su domaćini ekipi Vrbasa.
Na tabeli je prvi Kabel sa 13 bodova. Bod manje ima Sutjeska na drugom mestu, dok je ekipa Vojvodine na 13. poziciji sa šest bodova na svom kontu.