BM Telex

  25 mart 2019
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

FUDBAL:

I liga Srbije

26. kolo:
Sloboda – OFK Bečej 1918 1:0
Inđija – Sinđelić 0:0
Budućnost – Zlatibor 1:0
Bežanija – Javor Matis 1:2
Novi Pazar – Metalac 2:0
Radnički 1923 – Žarkovo 1:1
Borac – TSC 0:3
Teleoptik – Trajal 1:1

27. kolo:
OFK Bečej 1918 – Borac 0:0
Teleoptik – Inđija 1:4
Trajal – Sloboda 2:1
TSC – Radnički 1923 2:0
OFK Žarkovo – Novi Pazar 2:0
Metalac – Bežanija 1:1
Javor Matis – Budućnost 1:0
Zlatibor – Sinđelić 2:0

 

1 TSC 27 17 8 2 59
2 Javor Matis 27 18 5 4 59
3 Inđija 27 15 5 7 50
4 Zlatibor 27 15 2 10 47
5 Metalac 27 12 9 6 45
6 Radnički 1923 27 13 6 8 45
7 Sinđelić 27 10 11 6 41
8 Bežanija 27 12 3 12 39
9 OFK Žarkovo 27 10 7 10 37
10 Trajal 27 10 5 12 35
11 Bečej 1918 27 9 6 12 33
12 Budućnost 27 7 8 12 29
13 Borac 27 6 7 14 25
14 Teleoptik 27 5 7 15 22
15 Sloboda 27 4 5 18 17
16 Novi Pazar 27 2 8 17 14


28. kolo (23.3. 15 č):
Radnički 1923 – Bečej 1918
Inđija – Zlatibor
Sinđelić – Javor Matis
Budućnost – Metalac
Bežanija – OFK Žarkovo
Novi Pazar – TSC
Borac – Trajal
Sloboda – Teleoptik

29. kolo (27.3):
OFK Bečej 1918 – Novi Pazar
Sloboda – Inđija
Teleoptik – Borac
Trajal – Radnički 1923
TSC – Bežanija
OFK Žarkovo – Budućnost
Metalac – Sinđelić
Javor Matis – Zlatibor

30. kolo (31.3):
Bežanija – OFK Bečej 1918
Inđija – Javor Matis
Zlatibor – Metalac
Sinđelić – OFK Žarkovo
Budućnost – TSC
Novi Pazar – Trajal
Radnički 1923 – Teleoptik
Borac – Sloboda

PFL Subotica

16. kolo:
Vojvodina – Iskra 3:0
Senta – Jadran 2:1
Proleter (Nj) – Sutjeska 7:2
Sloga – Napredak 2:4
Panonija – Radnički 1905 0:0
Njegoš – Proleter (RS) 2:0
Đurđin – Obilić 2:1
Preporod – Vinogradar 2:0

17. kolo:
Radnički 1905 – Vojvodina 2:1
Jadran – Vinogradar 1:5
Preporod – Đurđin 1:0
Obilić – Njegoš 0:2
Proleter (RS) – Panonija IM Topola 2:0
Iskra – Sloga 6:0
Napredak – Proleter (Nj) 0:0
Sutjeska – Senta 2:1

 

1 Iskra 17 13 1 3 40
2 Vojvodina 17 12 3 2 39
3 Proleter (RS) 17 12 2 3 38
4 Radnički 1905 17 10 3 4 33
5 Njegoš 17 9 4 4 31
6 Vinogradar 17 8 3 6 27
7 Jadran 17 6 5 6 23
8 Sutjeska 17 7 2 8 23
9 Sloga 17 7 2 8 23
10 Đurđin 17 5 4 8 19
11 Napredak 17 4 5 8 17
12 Senta 17 5 2 10 17
13 Preporod 17 5 2 10 17
14 Obilić 17 4 3 10 15
15 Proleter (Nj) 17 2 5 10 11
16 Panonija IM Topola 17 3 2 12 11


18. kolo (23/24.3. 15.30 č):
Vojvodina – Proleter (RS)
Sutjeska – Jadran
Senta – Napredak
Proleter (Nj) – Iskra
Sloga – Radnički 1905
Panonija IM Topola – Obilić
Njegoš – Preporod
Đurđin – Vinogradar

19. kolo (30/31.3):
Obilić – Vojvodina
Jadran – Đurđin
Vinogradar – Njegoš
Preporod – Panonija IM Topola
Proleter (RS) – Sloga
Radnički 1905 – Proleter (Nj)
Iskra – Senta
Napredak – Sutjeska

ODBOJKA

Duga liga sever (m)

14. kolo:
Kulpin – MOK Bečej 3:1

15. kolo:
MOK Bečej – Proleter 0:3

16. kolo (23/24.3):
Sombor – MOK Bečej

17. kolo (30/31.3):
Dunav volley – MOK Bečej

I vojvođanska liga istok (ž)

11. kolo:
ŽOK Bečej – Mladost 3:1

12. kolo:
Bagljaš 023 – ŽOK Bečej 3:0

13. kolo:
ŽOK Bečej – Beočin

14. kolo:
NS Volej tim – ŽOK Bečej

I vojvođanska liga sever (ž)

11. kolo:
Libero – Merkur 0:3

12. kolo:
Vrbas – Libero 3:0

13. kolo:
Goks in – Libero

14. kolo:
Libero – Spartak II

Naslovi

Popularni Članci

      

Vojvodina

Srbija