BM teleks od 12. marta 2010.

  12 mart 2010
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

VATERPOLO

14. kolo
Spartak – Bečej 2005 11:8
15. kolo (subota, 13. mart, 19.00)
Bečej 2005 - Goč

ODBOJKA

Prva liga Vojvodine (m)
10. kolo
Bečej – Mladost (Turija) 3:1 (25:14,20:25,25:22,25:22)
11. kolo (subota, 13. mart)
Spartak II  - Bečej

Druga liga Vojvodine (ž)
10. kolo
Vojvodina III – Bečej 1:3 (9:25,20:25,25:16, 8:25)
11. kolo (subota, 13. mart, 18.00)
Bečej - Mladost (Bački Petrovac)

STONI TENIS

Prva vojvođanska liga (ž)
9. kolo
Vojvodina (B. Gradište) – Topola II 4:0

KUGLANJE

Super liga Srbije (ž)
14. kolo
Jedinstvo (NB) – Pionir (Subotica) 7:1 (3.301:3.251)
15. kolo
Kristal (Zrenjanin) – Jedinstvo (NB) - odloženo

Prva liga Srbije – Vojvodina (ž)
14. kolo
Vojvodina (BG) – Srem (Ruma) 7:1 (2.879:2.752)
15. kolo (nedelja, 14. mart, 13.00)
Eđšeg (NS) – Vojvodina (BG)

Prva liga Srbije – Vojvodina (m)
14. kolo
Vojvodina (NS) – Jedinstvo (NB) 2:6 (3.180:3.197)
15. kolo (nedelja, 14. mart, 10.00)
Jedinstvo (NB) – Železničar (Pančevo)

Prva vojvođanska liga (m)
14. kolo
Bečej – Polet (Sombor) 0:8 (3.197:3.402)
Polet iz Sombora je postavio rekord kuglane u Novom Bečeju (3.402) i  Zdenko Pavlic sa 645 oborenih čunjeva.
15. kolo (nedelja, 14. mart, 13.00)
Bečej – Rotografika (SU)

Druga vojvođanska liga (m)
14. kolo
Vojvodina (BG) – Sloven (Ruma) 3:5 (2.891:2.897)
15. kolo (nedelja, 14. mart, 14.00)
Radnički (NS) – Vojvodina (BG)

DŽUDO

Međunarodni turnir za poletarce, mlađe i starije pionire po 28. put je prošle subote održan u Zrenjaninu. Na turniru je učestvovalo 268 takmičara iz 38 klubova sa teritorije Mađarske, Rumunije, BiH i Srbije među kojima je bilo i deset takmičara DžK Mladost. Bečejci su osvojili tri bronzane medalje. Treći u svojim težinskim kategorijama bili su stariji pioniri Nemanja Farkaš (do 34 kg), Kornel Sabo (do 38 kg) i Nemanja Grbić (do 55 kg).

FUDBAL

Vojvođanska Liga - Istok
18. kolo
Radnički (Bajmok) – Jedinstvo (NB) 3:0
Vojvodina (NM) – Bačka Topola 0:1
19. kolo (13-14. mart, 14.00)
Jedinstvo (NB) – Polet (Nakovo)
BAK (BC) - Vojvodina (NM)
20. kolo (sreda, 17. mart, 14.30)
Vojvodina (NM) - Jedinstvo (NB)

Područna liga Novi Sad
16. kolo (nedelja, 14. mart, 14.30)
Fruškogorac – Bečej Old gold

FUTSAL

Druga liga Srbije
11. kolo
Vršac – Bečej 7:10
12. kolo (nedelja, 14. mart, 18.30)
Bečej – Sombor

Vojvođanska liga
9. kolo
Tisa (NB) – „Kepa -9“ (Stajićevo) 7:7
10. kolo
Telep (Novi Sad) - Tisa (NB)

RSI – mali fudbal
Šesnaestina: Apoteka Higija – KUD Đido 7:1, Eurosweet – Sojaprotein 4:1, SP Laboratorija – PIK Remont 4:2, Opštinski sud – PIK Flora 3:1 i EIG servis – Linde gas-Mistik 5:1. Utakmice Domus GM – Elektrovojvodina, OSC „Mladost“ – PIK Govedarstvo i Bečejprevoz - Knott Autoflex odigrane su u četvrtak.
Utakmice četvrtine finala igraju se u subotu u hali OSC „Mladost“, a sastaju se EIG servis – pobednik utakmice Domus GM – Elektrovojvodina, OSC „Mladost“ / PIK Govedarstvo – Eurosweet, Apoteka Higija – Bečejprevoz/Knott Autoflex i SP Laboratorija – Opštinski sud.

RUKOMET

20. kolo
Jedinstvo (BPS) – Metalac 21:26
21. kolo
Jedinstvo je slobodno.
22. kolo (subota, 20. mart)
Jedinstvo (BPS) - Gradnulica

KOŠARKA

Prva srpska liga – Sever (m)
20. kolo
Spartak (Subotica) - Jedinstvo (NB) 99:62
21. kolo (subota, 13. mart, 19.00)
Jedinstvo (NB) - Odžaci

Kvalitetna liga juniora (m)
21. kolo
Kris Kros (Pančevo) - Jedinstvo (NB) 78:63
22. kolo
Jedinstvo (NB) - slobodno.

Kvalitetna liga kadeta (m) – grupa Banat
7. kolo
Jedinstvo (NB) – Proleter (Zrenjanin) 43:94
8. kolo
Tamiš (P) - Jedinstvo (NB)

VIBA liga pioniri
18. kolo
Tisa – Zrenjanin 70:38

Naslovi

Popularni Članci

      

Vojvodina

Srbija