musicloverparadise.com

Becejski mozaik

Aktuelno

BM teleks od 9. marta 2018.

Odbojka

I b liga Srbije (m)

17. kolo:
MOK Bečej – Užice 0:3
Dubočica – Novi Sad 3:2
Timok – Bavanište 3:0
Borac – Srem iton 3:1
FAP Livnica – Banat 0:3
Loznica – Toplički vitezovi 3:0

18. kolo (10.3):
Novi Sad – MOK Bečej
Užice – Loznica
Toplički vitezovi – FAP Livnica
Banat – Borac
Srem iton – Timok
Bavanište – Dubočica
 
I vojvođanska liga, grupa istok (ž)

10. kolo:
Grbić – ŽOK Bečej 1:3
Mladost – Slavija 0:3
Bagljaš 023 – Proleter 3:0
Novi Sad II – Merkur 3:1
Slobodna je ekipa NS Volej tim.

11. kolo:
ŽOK Bečej – Novi Sad II 3:2
NS Volej tim – Mladost 3:0
Merkur – Bagljaš 023 1:3
Proleter – Slavija 0:3
Slobodna je ekipa Grbić.

12. kolo (10/11.03):
Bagljaš 023 – ŽOK Bečej
Mladost – Proleter
Slavija – Merkur
Grbić – NS Volej tim
Slobodna ekipa Novi Sad II.

I vojvođanska liga, grupa sever (ž)

8. kolo:
Vrbas – Libero 3:0 (25:23, 25:12, 25:13)
Apatin – Soko 3:0
Spartak II – CVS Elbraco technoland 3:0
Hajduk – Goks in phibrows 3:0

9. kolo:
Libero – Spartak II 0:3
Hajduk – Apatin 0:3
Goks in phibrows – Vrbas 0:3
CVS Elb. technoland – Soko 3:0

10. kolo (9/11.3):
Soko – Libero
Apatin – CVS Elbraco technoland
Spartak II – Goks in phibrows
Vrbas – Hajduk

Plivanje

Prvenstvo Vojvodine

Na Prvenstvu Vojvodine u plivanju održanom u Zrenjaninu 24. i 25. februara u kategoriji kadetkinja Nataša Kekić, članica PVK Bečej je bila prva u 4 discipline. Ona je osvojila titulu prvaka Vojvodine na 100 m, 200 m, 400 m i 800 m kraul, dok je u štafeta 4x100 m kraul u sastavu Nataša Kekić, Timea Erdeg, Karolina Gutaši i Aleksandra Milošević osvojila bronzanu medalju.  
Prvog dana takmičenja u pionirskoj kategoriji Reka Varga članica je osvojila drugo mesto na 50 m i 100 m kraul dok je na 100 m delfin bila četvrta. Štafeta  4x50 m kraul u sasatvu Ferenc Kornel, Marko Lončarski, Nikola Popović i Barnabaš Penzeš zauzela je takođe treće mesto.

Miting u Temišvaru

Bečejski mladi plivači su 24. februara nastupili na mitingu u Temišvaru gde je Ana Rebeka Nađnemedi osvojila 1. mesto na 50 m kraul, 50 m prsno, 50 m delfin i 2. mesto na 50 m leđno. Osvajači medalja bili su i Darko Japundžić koji je bio prvi na 50 m kraul i 50 m leđno, Miron Lazić je zauzeo 2. mesto na 50 m leđno, treće na 50 m kraul, dok Ivan Pađan bio 2. na 50 m kraul i 50 m leđno a Jovan Banović je osvojio 3. mesto na 50 m prsno kao i Robert Šimon na 50 m delfin stilom.

Fudbal

Srpska liga grupa Vojvodina

16. kolo:
Subota 10. mart 14.30 č:
Radnički NP – Bečej 1918
Bratstvo 1946 – Bačka 1901
Radnički SM – Radnički ZR
Radnički (Š) – Odžaci
Mladost – Crvena zvezda
Nedelja:
Železničar – Omladinac
Dunav – Cement
Borac – Dinamo 1945

17. kolo (17/18.3):
Bečej 1918 – Radnički (Š)
Mladost – Bratsvo 1946
Crvena zvezda – Borac
Dinamo 1945 – Radniči NP
Odžaci – Dunav
Cement – Železničar
Omladinac – Radnički SM
Radnički ZR – Bačka 1901

Košarka

Druga MRL, sever (m)

18. kolo:
Karađorđevo – Tisa (igrano sinoć)
Petrovgrad – Sivac 62:94
Budućnost NS – Sloboda NS 64:85
Vojvodina BŠ – Crvenka 68:60
Joker – Spartak OKK 76:97
Star – Kadet 83:68
Bagljaš – Velika Kikinda 66:85

19. kolo:
Tisa – Sivac (odloženo za 14.3)
Bagljaš – Petrovgrad 76:101
Velika Kikinda – Star 99:105
Kadet – Joker 88:56
Spartak OKK – Vojvodina BŠ 20:0
Crvenka – Budućnost NS 75:64
Sloboda NS – Karađorđevo 80:53

20. kolo (10.3):
Petrovgrad – Tisa
Sivac – Sloboda
Karđorđevo – Crvenka
Budućnost – Spartak OKK
Vojvodina BŠ – Kadet
Joker – Velika Kikinda
Star – Bagljaš

Vaterpolo

I b liga Srbije, grupa sever

8. kolo:
Bečej – Mladost 14:8
Spartak Prozivka – Valis 11:3
Žak – Dunav 10:12

9. kolo:
Valis – Bečej 6:13
Spartak Prozivka – ŽAK 15:9
Mladost – Dunav 8:6

10. kolo:
Bečej – Spartak Prozivka (igrano sinoć)
Dunav – Valis 12:7
Žak – Mladost

Rate this item
(0 votes)
back to top