musicloverparadise.com

Becejski mozaik

Aktuelno

bm telex

Fudbal

Prva liga Srbije

3. kolo:
Zlatibor – Bečej 1918 1:2
Radnički 1923 – Inđija 0:1
Novi Pazar – Borac 0:0
Bežanija – Sloboda 4:1
Budućnost – Teleoptik 1:1
Sinđelić – Trajal 1:0
Javor Matis – TSC 2:2
Metalac – OFK Žarkovo 0:0

4. kolo:
Bečej 1918 – Javor Matis 1:3
Inđija – OFK Žarkovo 2:1
TSC – Metalac 2:0
Trajal – Zlatibor 1:1
Teleoptik – Sinđelić 0:0
Sloboda – Budućnost 0:0
Borac – Bežanija 0:3
Radnički 1923 – Novi Pazar 1:1
. kolo:
Metalac – Bečej 1918 2:0
Novi Pazar – Inđija 0:1
Bežanija – Radnički 1923 0:1
Budućnost – Borac 1:1
Sinđelić – Sloboda 3:2
Zlatibor – Teleoptik 2:1
Javor Matis – Trajal 1:0
OFK Žarkovo – TSC 0:0

Tabela
1. Inđija               5    4    1    0     8:1    13
2. Bežanija           5    4    0    1   10:2    12
3. Sinđelić            5    3    2    0     5:2    11
4. Zlatibor            5    3    1    1    9:5    10
5. Javor Matis       5    2    2    1    7:5      8
6. Radnički 1923   5    2    1    2    4:3      7
7. TSC                 5    1    3    1    5:4      6
8. Budućnost        5    1    3    1    4:3     6
9. Metalac             5    1    3    1    3:3     6
10.Bečej 1918      5    2    0    3    4:7     6
11.Teleoptik         5    1    2    2    3:4     5
12.OFK Žarkovo    5    1    2    2    2:5    5
13.Borac              5    1    2    2    2:8    5
14.Novi Pazar       5    0    3    2    1:3    3
15.Sloboda          5    0    2    3    3:9    2
16.Trajal              5    0    1    4    1:7    1

6. kolo (9.9. 16.30 č):
Bečej 1918 – OFK Žarkovo
Inđija – TSC
Trajal – Metalac
Teleoptik – Javor Matis
Sloboda – Zlatibor
Borac – Sinđelić
Radnički 1923 – Budućnost
Novi Pazar – Bežanija

7. kolo (15.9):
TSC – Bečej 1918
Bežanija – Inđija
Budućnost – Novi Pazar
Sinđelić – Radnički 1923
Zlatibor – Borac
Javor Matis – Sloboda
Metalac – Teleoptik
OFK Žarkovo – Trajal

PFL Subotica

2. kolo:
Vojvodina – Radnički 1905 0:0
Vinogradar – Jadran 1:3
Đurđin – Preporod 1:2
Njegoš – Obilić 2:3
Panonija – Proleter (RS) 2:3
Sloga – Iskra 1:2
Proleter (Nj) – Napredak 2:2
Senta – Sutjeska 2:0

3. kolo:
Proleter (RS) – Vojvodina 2:1
Jadran – Sutjeska 1:1
Napredak – Senta 2:1
Iskra – Proleter (Nj) 2:1
Radnički 1905 – Sloga 5:0
Obilić – Panonija IM Topola 3:0
Preporod – Njegoš 1:0
Vinogradar – Đurđin 3:1

4. kolo (9.9. 16.30 č):
Vojvodina – Obilić
Đurđin – Jadran
Njegoš – Vinogradar
Panonija IM Topola – Preporod
Sloga – Proleter (RS)
Proleter (Nj) – Radnički 1905
Senta – Iskra
Sutjeska – Napredak

5. kolo (16.9. 16 č):
Preporod – Vojvodina
Jadran – Napredak
Iskra – Sutjeska
Radnički 1905 – Senta
Proleter (RS) – Proleter (Nj)
Obilić – Sloga
Vinogradar – Panonija IM Topola
Đurđin – Njegoš

MFL Bačka Topola
– Mali Iđoš – Vrbas
– Bečej – Srbobran

1. kolo:
Jedinstvo – Krivaja 4:0
Mladost – Eđšeg 1:3
Budućnost – Sloboda 4:1
Pobeda – Mladost radost 0:5
Tomislavci – Obilić 3:0

2. kolo (9.9. 16.30 č):
Eđšeg – Jedinstvo
Obilić – Mladost
Sloboda – Krivaja
Mladost radost – Tomislavci
Budućnost – Pobeda

3. kolo (16.9. 16 č):
Jedinstvo – Obilić
Mladost – Mladost radost
Pobeda – Sloboda
Tomislavci – Budućnost
Krivaja – Eđšeg

Last modified on
Rate this item
(0 votes)
back to top