musicloverparadise.com

Becejski mozaik

Aktuelno

BM teleks od 25. maj 2018.

Fudbal

Srpska liga, grupa Vojvodina

26. kolo:
Bratstvo 1946 – Bečej 1918 2:2
Odžaci – Dinamo 1945 3:2
Cement – Crvena zvezda 1:2
Omladinac – Mladost 4:1
Radnički (Zr) – Borac 0:2
Bačka 1901 – Radnički (NP) 0:1
Rad. (SM) – Radnički (Š) 6:0
Železničar – Dunav 1:1

27. kolo:
Dinamo 1945 – Bečej 1918 0:1
Železničar – Bratstvo 1946 0:1
Dunav – Radnički (SM) 1:3
Radnički (Š) – Bačka 1901 0:1
Rad. (NP) – Radnički (Zr) 5:2
Borac – Omladinac 0:1
Mladost – Cement 0:4
Crvena zvezda – Odžaci 3:1

28. kolo:
Bečej 1918 – C. zvezda 2:1
Brat. 1946 – Dinamo 1945 3:0
Odžaci – Mladost 1:1
Cement – Borac 2:1
Omladinac – Radnički (NP) 0:0
Radnički (Zr) – Radnički (Š) 8:1
Bačka 1901 – Dunav 0:0
Radnički (SM) – Železničar 2:0

29. kolo (26.5. 17 č):
Mladost – Bečej 1918
Radnički (SM) – Bratstvo 1946
Železničar – Bačka 1901
Dunav – Radnički (Zr)
Radnički (Š) – Omladinac
Radnički (NP) – Cement
Borac – Odžaci
Crvena zvezda – Dinamo 1945

30. kolo (2.6. 17 č):
Bečej 1918 – Borac
Bratstvo 1946 – Crvena zvezda
Dinamo 1945 – Mladost
Odžaci – Radnički (NP)
Cement – Radnički (Š)
Omladinac – Dunav
Radnički (Zr) – Železničar
Bačka 1901 – Radnički (SM)

MFL Bačka Topola – Mali Iđoš – Vrbas – Bečej – Srbobran

18. kolo:
Vojvodina – Jedinstvo 3:0
Tomislavci – Mladost 3:0
Mladost radost – Obilić 5:0
Budućnost – Eđšeg 2:0
Sloboda – Krivaja 1:3
Slobodna je ekipa Pobede.

19. kolo:
Sloboda – Vojvodina 1:8
Jedinstvo – Budućnost 0:2
Mladost – Mladost radost 2:4
Eđšeg – Tomislavci 0:2
Obilić – Pobeda 5:0
Slobodna je ekipa Krivaje.

20. kolo (26/27.5. 17 č):
Vojvodina – Krivaja
Tomislavci – Jedinstvo
Pobeda – Mladost
Mladost radost – Eđšeg
Sloboda – Budućnost
Slobodna je ekipa Obilića iz Zmajeva.

21. kolo (3.6. 17 č):
Jedinstvo – Mladost radost
Mladost – Obilić
Krivaja – Budućnost
Sloboda – Tomislavci
Eđšeg – Pobeda
Slobodna je ekipa Vojvodine iz Bačkog Gradišta.

Rukomet

Treća liga Srem – Južna Bačka

12. kolo:
Jedinstvo – Ruma 18:40
Hajduk – Beočin
Inđija II – Radnički 37:44
Slobodna je ekipa Vojke.

13. kolo:
Ruma – Inđija II 34:28
Radnički – Hajduk 21:21
Beočin – Vojka 21:32
Slobodna je ekipa Jedinstva iz Bačkog Petrovog Sela.

14. kolo:
Inđija II – Jedinstvo
Vojka – Radnički
Hajduk – Ruma
Slobodna je ekipa Beočina.

Školska olimpijada

Na osmoj Školskoj olimpijadi SOŠOV u 14 sportova održanoj Novom Sadu od 17. do 20. maja, plivačica Jelena Ječanski, iz Ekonomsko-trgovinske škole iz Bečeja, bila je prva u disciplini 100 m leđno (1:04,94), sa 716 Fina bodova. Prvi su bili i učenici OŠ „Zdravko Gložanski“ Nataša Kekić na 50 m kraul sa 574 i Boris Mrkšić u istoj disciplini sa 212 bodova, dok je Jovana Ječanski bila druga, kao i Barnabaš Penzeš i Ana Rebeka Nađnemedi iz OŠ „Šamu Mihalj“. Drugo mesto osvojio je i Vanja Stepanov na 50 m leđno iz OŠ „Zdravko Gložanski“, dok je u disciplini 50 m prsno Jovana Srdanov bila treća, a četvrta Aleksandra Kobilarev, Kornel Ferenc i Reka Varga OŠ „Šamu Mihalj“.

Na ovom takmičenju Bečej su predstavljali i džudisti Aleksandar Stojkov (100 kg) iz Gimnazije i Anđela Prodanov (56 kg), učenica OŠ „Sever Đurkić“ koji su  osvojili bronzane medalje.

Rate this item
(0 votes)
back to top