musicloverparadise.com

Becejski mozaik

Aktuelno

BM teleks od 6. aprila 2018.

Fudbal

Srpska liga, grupa Vojvodina

18. kolo:
Dunav – Bečej 0:4
Bratstvo 1946 – Radnički (Zr) 3:0
Bačka 1901 – Omladinac 1:0
Radnički (SM) – Cement 2:1
Radnički (Š) – Dinamo 0:4
Radnički (NP) – Crvena zvezda 1:0
Borac – Mladost 1:1

Železničar – Odžaci 1:1
19. kolo (7/8.4. 15.30 č):
Bečej 1918 – Železničar
Borac – Bratstvo 1946
Mladost – Radnički (NP)
Crvena zvezda – Radnički (Š)
Dinamo 1945 – Dunav
Odžaci – Radnički (SM)
Cement – Bačka 1901
Omladinac – Radnički (Zr)

20. kolo (11.4. 16 č):
Radnički SM – Bečej 1918
Bratstvo 1946 – Omladinac
Radnički (Zr) – Cement
Bačka 1901 – Odžaci
Radnički (Š) – Mladost
Železničar – Dinamo 1945
Dunav – Crvena zvezda
Radnički (NP) – Borac

21. kolo (14/15.4. 16 č):
Bečej 1918 – Bačka 1901
Radnički (NP) – Bratstvo 1946
Borac – Radnički (Š)
Mladost – Dunav
Crvena zvezda – Železničar
Dinamo 1945 – Radnički (SM)
Odžaci – Radnički (Zr)
Cement – Omladinac

MFL Bačka Topola – Mali Iđoš – Vrbas – Bečej – Srbobran

12. kolo:
Vojvodina – Tomislavci 3:0
Jedinstvo – Obilić 1:1
Eđšeg – Mladost 0:2
Krivaja – Mladost radost 0:0
Sloboda – Pobeda 0:2
Slobodna je ekipa Budućnost iz Savinog Sela.

13. kolo (7/8.4. 16 č):
Mladost – Jedinstvo
Mladost radost – Vojvodina
Sloboda – Obilić
Pobeda – Krivaja
Tomislavci – Budućnost
Slobodna je ekipa Eđšeg iz Malog Iđoša.

14. kolo (14/15.4. 16 č):
Vojvodina – Pobeda
Jedinstvo – Eđšeg
Sloboda – Mladost
Budućnost – Mladost radost
Krivaja – Obilić
Slobodna je ekipa Tomislavci.

Odbojka

I b liga Srbije (m)

20. kolo:
MOK Bečej – FAP Livnica 3:0 (25:14, 25:7, 25:13)
Novi Sad – Loznica 1:3
Užice – Borac 3:2
Toplički vitezovi – Timok 1:3
Banat – Dubočica 2:3
Srem iton – Bavanište 3:0

21. kolo:
Borac – MOK Bečej 3:1
Srem iton – Novi Sad 1:3
Bavanište – Banat 0:3
Dubočica – Toplički vitezovi 0:3
Timok – Užice 1:3
FAP Livnica – Loznica 1:3

22. kolo (7.4):
MOK Bč – Timok (subota, 18,č)
Novi Sad – FAP Livnica
Loznica – Borac
Užice – Dubočica 0:3
Toplički vitezovi – Bavanište 3:1
Banat – Srem iton 3:1

Košarka

Druga MRL, sever (m)

22. kolo:
Tisa – Crvenka 89:65
Petrovgrad – Sloboda 95:94
Sivac – Spartak OKK 88:77
Karađorđevo – Kadet 86:63
Budućnost – V. Kikinda 71:89
Vojvodina – Bagljaš 59:92
Joker – Star 65:73

23. kolo:
Spartak OKK – Tisa 94:65
Joker – Petrovgrad 90:72
Star – Vojvodina 121:43
Bagljaš – Budućnost 83:59
V. Kikinda – Karađorđevo 85:65
Kadet – Sivac 76:89
Crvenka – Sloboda 70:95

24. kolo (7.4):
Tisa – Kadet
Petrovgrad – Crvenka
Sloboda – Spartak OKK
Sivac – Velika Kikinda
Karađorđevo – Bagljaš
Budućnost – Star
Vojvodina – Joker

25. kolo (14.4):
Velika Kikinda – Tisa
Vojvodina – Petrovgrad
Joker – Budućnost
Star – Karađorđevo
Bagljaš – Sivac
Kadet – Sloboda
Spartak OKK – Crvenka

Džudo

Trofej Beograda

Na međunarodnom džudo turniru „Trofej grada Beograda“ za seniore, kadete (koji je bio bodovni) i mlađe pionire, održanom 31. marta uz učešće 342 takmičara iz 49 klubova i 6 država, u konkurenciji kadeta u kategoriji +90 kg  Aleksandar Stojkov, član JK Mladost  je osvojio drugo mesto uz dve pobede i poraz od ovogodišnjeg finaliste na državnom prvenstvu Slobodana Bakića iz Partizana iz Kikinde.

Odbojka

I vojvođanska liga, grupa istok (ž)

14. kolo:
Proleter – ŽOK Bečej 0:3 (20:25, 22:25, 14:25)
Mladost – Merkur 1:3
Bagljaš 023 – NS Volej tim 3:0
Novi Sad II – Grbić 3:0
Slobodna ekipa Slavije iz Novog Sada.

15. kolo:
ŽOK Bečej – Merkur 1:3
Novi Sad II – Mladost 3:0
Grbić – Bagljaš 023 0:3
NS Volej tim – Slavija (odloženo)
Slobodna je ekipa Proleter iz Zrenjanina.

16. kolo:
Mladost – ŽOK Bečej (11.4)
Proleter – NS Volej tim
Slavija – Grbić
Bagljaš 023 – Novi Sad II
Slobodna je ekipa Merkur iz Bačke Palanke.

17. kolo:
NS Volej tim – Merkur
Bagljaš 023 – Mladost
Novi Sad II – Slavija
Grbić – Proleter
Slobodna je ekipa Bečeja.

18. kolo:
ŽOK Bečej – NS Volej tim
Merkur – Grbić
Proleter – Novi Sad II
Slavija – Bagljaš 023
Slobodna je ekipa Mladost iz Bačkog Petrovca.

I vojvođanska liga, grupa sever (ž)

12. kolo:
Apatin – Libero 3:0 (25:8, 25:18, 25:13)
CVS Elbraco technoland – Goks in phibrows 3:1
Soko – Hajduk 1:3
Spartak II – Vrbas 3:0

13. kolo:
Goks in phibrows – Libero 3:1 (25:21, 25:17, 18:25, 25:18)
Spartak II – Apatin 3:0
Vrbas – Soko (odloženo)
Hajduk – CVS Elbraco technoland 0:3

14. kolo:
Libero – Hajduk
Apatin – Goks in Phibrows
CVS Elbraco technoland – Vrbas
Soko – Spartak II

15. kolo:
Libero – Vrbas
Soko – Apatin
CVS Elbraco technoland – Spartak II
Goks in Phibrows – Hajduk

16. kolo:
Spartak II – Libero
Apatin – Hajduk
Vrbas – Goks in Phibrows
Soko – CVS Elbraco technoland

Rate this item
(0 votes)
back to top