Fudbal
Srpska liga, grupa Vojvodina
11. kolo:
Bečej 1918 – Bratstvo 1946 2:0
Dinamo 1945 – Odžaci 1:0
Crvena zvezda – Cement 0:1
Mladost – Omladinac 1:2
Radnički (NP) – Bačka 1901 2:0
Radnički (Š) – Radnički (SM) 1:0
Borac – Radnički (Zr) 0:2
Dunav – Železničar 0:1
12. kolo:
Bečej 1918 – Dinamo 1945 0:2
Bratstvo 1946 – Železničar 0:2
Radnički (SM) – Dunav 1:1
Bačka 1901 – Radnički (Š) 5:1
Rad. (Zr) – Radnički (NP) 2:1
Omladinac – Borac 1:1
Cement – Mladost 0:1
Odžaci – Crvena zvezda 1:0
13. kolo (11/12.11. 13 č):
Crvena zvezda – Bečej 1918
Dinamo 1945 – Bratstvo 1946
Mladost – Odžaci
Borac – Cement
Radnički (NP) – Omladinac
Radnički (Š) – Radnički (Zr)
Dunav – Bačka 1901
Železničar – Radnički (SM)
14. kolo (18.11. 13 č):
Bečej 1918 – Mladost
Bratstvo 1946 – Radnički (SM)
Bačka 1901 – Železničar
Radnički (Zr) – Dunav
Omladinac – Radnički (Š)
Cement – Radnički (NP)
Odžaci – Borac
Dinamo 1945 – Crvena zvezda
MFL Bačka Topola – Mali Iđoš – Vrbas – Bečej
8. kolo:
Vojvodina – Sloboda 7:0
Budućnost – Jedinstvo 1:1
Mladost radost – Mladost 2:1
Tomislavci – Eđšeg 3:0
Pobeda – Obilić 0:5
Slobodna je ekipa Krivaja.
9. kolo:
Mladost – Pobeda 5:0
Jedinstvo – Tomislavci 1:1
Krivaja – Vojvodina 0:4
Eđšeg – Mladost radost 2:4
Sloboda – Budućnost 0:3
Slobodna je ekipa Obilića iz Zmajeva.
10. kolo (12.11. 13.30 č):
Mladost radost – Jedinstvo
Obilić – Mladost
Budućnost – Krivaja
Tomislavci – Sloboda
Pobeda – Eđšeg
U ovom kolu slobodna je ekipa Vojvodine iz Bačkog Gradišta.
11. kolo (19.11. 13.30 č):
Vojvodina – Budućnost
Jedinstvo – Pobeda
Eđšeg – Obilić
Sloboda – Mladost radost
Krivaja – Tomislavci
Slobodna je ekipa Mladosti iz Radičevića.
Odbojka
I b liga Srbije (m)
3. kolo:
MOK Bečej – Srem iton 1:3
Toplički vitezovi – Novi Sad 0:3
Užice – Banat 3:2
Loznica – Bavanište 3:1
FAP Livnica – Dubočica 0:3
SFS Borac – Timok 3:2
4. kolo:
Banat – MOK Bečej 3:1
Novi Sad – Timok 3:0
Dubočica – SFS Borac 3:1
Bavanište – FAP Livnica 3:0
Srem iton – Loznica 0:3
Toplički vitezovi – Užice 3:1
5. kolo (11.11):
MOK Bečej – Toplički vitezovi
Užice – Novi Sad
Loznica – Banat
FAP Livnica – Srem iton
SFS Borac – Bavanište
Timok – Dubočica
6. kolo (18.11):
Užice – MOK Bečej
Novi Sad – Dubočica
Bavanište – Timok
Srem iton – SFS Borac
Banat – FAP Livnica
Toplički vitezovi – Loznica
I Vojvođanska liga istok (ž)
1. kolo:
ŽOK Bečej – Grbić 3:0
2. kolo:
Novi Sad II – ŽOK Bečej 1:3
3. kolo:
ŽOK Bečej – Bagljaš 023 2:3
4. kolo (12.11):
Slavija – Bečej
I vojvođanska liga sever (ž)
1. kolo:
Libero – Vrbas 1:3
2. kolo:
Spartak II – Libero 3:0
3. kolo:
Libero – Soko 3:0
4. kolo (11/16.11):
CBS – Libero
Košarka
Druga MRL sever (m)
5. kolo:
Tisa – Karađorđevo 79:73
6. kolo:
Sivac – Tisa 101:69
7. kolo (11/12.11):
Tisa – Petrovgrad (nedelja, 19 č)
8. kolo (18.11):
Tisa – Sloboda (NS)
Rukomet
Treća liga Srem – Južna Bačka (m)
7. kolo:
Jedinstvo – Inđija 30:30
Ovom utakmicom Jedinstvo je okončalo prvi deo prvenstva na pretposlednjem mestu sa 3 osvojena boda, a drugi deo takmičenja predviđen je u martu mesecu.
Stoni tenis
I liga Srbije (ž)
1. kolo:
Vojvodina (BG) – Požega 4:2
2. kolo:
Zmajevo – Vojvodina (BG)
3. kolo (18/19.11):
Vojvodina BG – Dobanovci (subota, 17 č)