Kup Kikinde 2011: Ana Jeftenić je osvojila četiri zlata

Kup Kikinde 2011: Ana Jeftenić je osvojila četiri zlatatrg_fontane

Na međunarodnom plivačkom mitingu u Kikindi od 5. do 6. februara učestvovalo je 28 klubova, a osim iz Srbije, bilo je gostiju iz klubova iz Mađarske, Slovenije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Rumunije i Hrvatske, sa ukupno 410 plivača.
Plivački klub Svim star iz Bečeja učestvovao je na mitingu sa pet plivača, koji su ostvarili dobre rezultate.

Ana Jeftenić osvojila je pet medalja, četiri zlatne (50 metara kraul, 100 metara mešovito, 50 metara leđno i 50 delfin), dok je peta medalja bila srebrna na 50 metara prsno.
Ivona Čolaković osvojila je treće mesto na 100 metara delfin i bila 5. u ukupnom plasmanu za 1997. godište.
Pored ove dve takmičarke na mitingu su učestvovale i Aneta Šoš, Marina Čolaković i Lenke Horvat. Svim star je zauzeo 8. mesto u ekipnom plasmanu. Naredni nastup kluba je 13. februara na „Polet kupu” u Somboru.