Plivanje: „Poletarac 2012“

Plivanje: „Poletarac 2012“trg_fontane

Na međunarodnom mitingu „Poletarac 2012“ 27. oktobra u Novom Sadu učestvovalo je 562 plivača iz 23 kluba iz Hrvatske, BiH, Slovačke i Srbije. PK Svim star nastupio je na takmičenju sa 20 plivača i osvojio je 29 medalja. Po plasmanju su plivači osvojili 4. mesto, a po bodovima 6.

Na prvenstvu Potočca 3. novembra, u konkurenciji 285 plivača i 15 klubova, dvoje takmičara Svim stara osvojilo je osam medalja.
Krajem oktobra u Novom Sadu održano je Okružno školsko prvenstvo u plivanju. Na takmičenju je nastupilo 17 učenika iz Bečeja. Milan Mihajlović je osvojio prvo mesto na 50 metara prsno (I-IV razredi), Jovana Ječanski je bila druga na 50 metara delfin (I-IV razredi), Ana Jeftenić zaslužila je prvo mesto na 50 metara delfin (VII-VIII razredi), a Jovana Đurić je osvojila drugo mesto na 50 metara delfin (VII-VIII razredi). Oni su se plasirali na republičko školsko prvenstvo koje će biti održano krajem novembra u Beogradu.