Stari Grad – Beograd
Rasina – Zemun

KARATE
Karate kup
Na karate kupu u održanom 1. decembra u Vršačkim vinogradima, uz učešće 150 takmičara iz 16 klubova iz Mađarske, Rumunije i Srbije tim pionira Karate kluba „B.P.S.“ u sastavu Bence Gedelei, Doroća Berec i Levente Pece osvojio je zlatnu medalju.
U pojedinačnim disciplinama zlato su osvojili Bence Gedelei, Levente Pece, Doroća Berec, Rebeka Varga, Sabina Bagljaš i Izabela Latak. Bronzu su osvojili Levente Bovanovič, Kristian David, Mihaljlo Gucunja, Akoš Kiš, Viktor Seneš, Lucia Bovanovič, Mario Bagljaš, Arpad Komaromi i Balaž Berta. Karate klub „B.P.S.“ u generalnom plasmanu osvojio je drugo mesto.

Turnir u Segedinu
Na internacionalnom turniru održanom 8. decembra u Segedinu, u konkurenciji 260 takmičara iz 25 klubova iz Rumunije, Mađarske, Bosne i Hercegovine i Srbije, kata tim karate kluba „B.P.S.“u sastavu Jovana Borđoški, Snežana Damjanović i Milorad Todorović, kao i tim pionira u sastavu Bence Gedelei, Doroća Berec i Levente Pece osvojili su prva mesta. Zlato su u pojedinačnoj konkurenciji osvojili Levente Pece, Bence Gedelei, Aleksandar Damjanović, Milorad Todorović i Jovana Borđoški. Srebro su osvojili Levente Bovanovič, Viktor Seneš, Rebeka Varga i Snežana Damjanović, a bronzu Mihajlo Gucunja, Balaž Bertia Daniel Šterbik, Lucia Bovanovič, Čenge Deak, Doroća Berec i Sabrina Đalog.

Prva liga (ž)
U 8. kolu I lige Srbije stonoteniserke Vojvodine su bile domaćini ekipi Sloge iz Ostojićeva i u borbenom meču izvojevale pobedu rezultatom 4:1. Dve pobede je ostvarila Edina Benke, po jednu Aneta Poljak i Nikolet Oros. U 9. kolu, 14. decembra, Gradištanke gostuju u Beočinu gde se sastaju sa istoimenom ekipom. Nakon osam kola ekipa Vojvodine ima skor 5:3 i nalazi se u gornjem delu tabele.

Prva vojvođanska liga (m)
U 7. kolu I vojvođanske lige stonoteniseri Vojvodine iz Bačkog Gradišta su se sastali sa četvrtoplasiranom ekipom, Partizanom iz Šida i zabeležili pobedu rezultatom 4:1. Dve pobede je ostvario Ištvan Poljak, po jednu Peter Tot i dubl Poljak-Tot. U osmom kolu, 7. decembra, Gradištanci su kao gosti u Kanjiži bili superiorni protiv trećeplasirane ekipe na tabeli i pobedili su rezultatom 4:0. Po jednu pobedu ostvarili su Akoš Benke, Ištvan Poljak, Peter Tot i dubl Poljak-Benke. Nakon osam kola Gradištanci su jedina neporažena ekipa u ligi i time su osigurali naslov jesenjeg prvaka.

Kadetesko prvenstvo Vojvodine
Na ekipnom prvenstvu Vojvodine održanom 1. decembra, u kategoriji kadetkinja Gradištanke su osvojile drugo mesto. Ekipa je nastupila u sastavu Edina Benke, Nikolet Oros, Radmila Tominjak i Barbara Đurčik.

Memorijal Mesaroš Tibor
Na Memorijalnom turniru Mesaroš Tibor održanom 7. decembra u Bačkoj Topoli, u kategoriji mini-kadetkinja Radmila Tominjak je osvojila prvo mesto, a Reka Bezeg bila je drugoplasirana. U kategoriji mlađih kadetkinja Tominjak je takođe bila prva, dok je Barbara Đurčik osvojila treće mesto. U osminu finala se plasirala Jovana Kozarski u kategoriji mini-kadetkinja.