VIK Naissus – Novi Pazar
Vranje – Kalča

STONI TENIS
I Savezna liga (Ž)

U 5. kolu Prve savezne lige stonoteniserke Vojvodine su gostovale ekipi Unirea iz Uzdina, koja je najozbiljniji kandidat za prvaka lige, i pretrpele poraz rezultatom 4:0. U šestom kolu 23. novembra Gradištanke dočekuju ekipu Zmajeva a nakon pet odigranih mečeva imaju skor 3:2 i nalaze se u sredini tabele.

I Vojvođanska liga (M)

U 5. kolu Prve vojvođanske lige za muškarce ekipa Vojvodine je igrala derbi protiv takođe neporažene ekipe, Spartaka iz Debeljače i zabeležila pobedu rezultatom 4:1. Dve pobede je ostvario Ištvan Poljak, po jednu Peter Tot i dubl Poljak-Tot. Nakon ove pobede ekipa Vojvodine je zaposela čelo tabele i ima velike izglede da i ove sezone ostvari plasman u viši rang takmičenja, u II Saveznu ligu. U šestom kolu 23. novembra Gradištanci gostuju u Novom Sadu ekipi Vojvodina 2011.

Turnir u Bečeju

Na otvorenom turniru Bečeja održanom 9. novembra u kategoriji mini-kadetkinja Radmila Tominjak iz Bačkog Gradišta osvojila je prvo mesto. U kategoriji mlađih kadetkinja Tominjak je bila druga, dok je Barbara Đurčik, takođe iz Bačkog Gradišta, osvojila treće mesto. Igračica Bečeja Reka Bezeg je u kategoriji mini-kadetkinja osvojila drugo mesto.

KARATE

Na Karate kupu Vojvodine koji je održan 2. novembra u Vrbasu u organizaciji Karate federacije Vojvodine uz učešće 420 takmičara nastupilo je i 12 predstavnika Karate kluba „B.P.S.“ iz Bačkog Petrovog Sela u pojedinačnoj i četiri tima u ekipnoj konkurenciji. U katama u pojedinačnoj konkurenciji Jovana Borđoški je osvojila zlatnu medalju, Nevena Kosanović, Aleksandar Damjanović i Sabrina Đalog okitili su se srebrnim, a Snežana Damjanović i Atila Komaromi bronzanim medaljama.
U borbama je Milorad Todorović osvojio zlatnu, a Nevena Kosanović je zaslužila bronzanu medalju. U ekipnoj konkurenciji kata tim u sastavu Jovana Borđoški, Nevena Kosanović i Snežana Damjanović osvojio je zlatnu medalju, kao i tim u miks sastavu: Jovana Borđoški, Nevena Kosanović i Milorad Todorović. Ekipa pionira u sastavu Bence Gedelei, Doroća Berec i Levente Pece završila je takmičenje na drugom mestu. U borbama je ženska ekipa „B.P.S.“ u sastavu Jovana Borđoški, Nevena Kosanović i Snežana Damjanović osvojila zlatnu medalju.