Fudbal – Vojvođanska liga Zona Bačka: Rezultatski preokret Bečejaca protiv Mladosti (2:1)trg_fontane

Fudbaleri Bečeja su u utakmici 13. kola Vojvođanske lige zone Bačka na svom terenu odigrali utakmicu protiv ekipe Mladosti iz Turije i zabeležili pobedu rezultatom 2:1. Do bodova su Bečejci došli u neizvesnom i zanimljivom meču sa mnogo šansi i rezultatskim preokretom.

Gosti su poveli u 9. minutu susreta da bi Bečejci uspeli da izjednače golom mladog Dražića pri kraju prvog poluvremena. Nakon nekoliko dobrih prilika na oba strane konačan rezultat je postavio Mihalec petanestak minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka. U ostalim utakmicama ovog kola koje su igrane danas postignuti su sledeći rezultati:

Srbobran – Teksitilac 7:2
Polet – OFK Vrbas 2:0
ŽAK – Radnički 2:1
Sloga – Bačka 3:0
OFK Mladost APA – Bratstvo 1946 1:2